Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Podwójny związek

tisembranormale Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 22.09.2016 13:41
Dzień dobry. Wyznanie to może wprowadzić w szok niektóre osoby ale nie wiem co robić. A więc tak jestem z jednym chłopakiem ponad rok. Drugi pojawił się dwa miesiące temu. Mieszkam w Polsce jednak co jakiś czas wyjeżdżam do innego kraju. Z moim.drugim chłopakiem rozmawiam po angielsku. To przy Nim czuje bezpieczeństwo zrozumienie. On traktuje mnie z ogromnym szacunkiem,rozumiemy sie,jest bardzo dojrzały,miły etc. Po prostu cud miód I orzeszki jednak jedyna przeszkoda to odległość. Mój pierwszy chłopak z którym jestem ponad rok nie daje mi żadnego poczucia bezpieczeństwa. Nawet nie wiem czy kiedykolwiek to kochałam i czy on kochał mnie ale jestem cholernie do niego przywiązana tak się złożyło ze znajomych nie mam i to z nim spędzam cały czas. A więc mniej więcej jest on tylko po to żeby zająć mój czas wolny. Za kilka miesięcy wyprowadzam się z Polski do kraju gdzie.mieszka mój drugi chłopak. Jednak przez ten czas Noe chce kończyć relacji z pierwszym chłopakiem.. czuje do niego duże przywiązanie. Co powinnam zrobić? Wiem ze to nie jest w porządku. Dzień w dzień myślę o tym. Męczą mnie wyrzuty sumienia. Po prostu w głowie mam mętlik. Oczekuje pomocy od was A Noe tylko zamieszania z błotem. Dziękuję
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Konto usunięte
1 0
Dodano: 22.09.2016 14:30
Jednak przez ten czas Noe chce kończyć relacji z pierwszym chłopakiem
-oszukujesz obu (jednego nie tylko z tym, że jedziesz na dwa fronty, ale i z wiekiem)
-wyjeżdżasz do drugiego
-nie chcesz zerwać z pierwszym, mimo że jest dla ciebie tylko osobą do towarzystwa, bo nie masz znajomych + opuszczasz go dla drugiego fagasa

odpowiedź nasuwa się sama

Ostatnio edytowano: 22.09.2016 14:31

monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 22.09.2016 15:47
Zdradzasz i pierwszego i drugiego, a dodatkowo ich okłamujesz....., w mojej opinii nie zasługujesz na żadnego z nich, bo i tak w jakiś sposób oni się w końcu dowiedzą, nawet jeśli z jednym z nim zerwiesz, takich rzeczy nie da się ukryć, a wtedy zostaniesz sama...., bo żaden facet nie chce kobiety, dla której tak naprawdę nic nie znaczy...., bo to co piszesz, a to co robisz, to dwie różne rzeczy, Twoje zachowanie odbiega od miłości, zdecydowanie bliżej jest nastoletniej zabawy uczuciami, co jest podłe i tak samo, a może nawet bardziej okrutne, jak zdrada....
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Kamika Wróżbita Maciej
Postów na forum: 15
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 1
0 2
Dodano: 02.10.2016 22:39
Ja mam rade dla Ciebie.Zapewne któryś się dowie o drugim.Potrzbujesz ich oboje ok. Wiec kontynuuj z oboma na tyle na ile dasz rade. W zależności od tego który o którym się dowie. Albo oboje się dowiedzą w tym samym momencie i wtedy w zasadzie przejebane albo jeden z nich z Tobą zostanie i wtedy wybierz tego. Albo jeden się dowie drugi nie, zostaje ten pierwszy. Ale jak oboje dowiedza się o sobie i obu Cię zostawi to pamiętaj:miałam dwóch znajdę tego jedynego i wtedy kwestia czasu jak poznasz kogoś nowego.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 551