Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Pierwszy raz

Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
0 0
Dodano: 30.12.2017 18:13
Dziewczyny w jakim wieku zaczęłyście się malować? I dlaczego? Możecie mi też napisać w miarę tanie a dobre (aby sie trzymały dobrze w szkole) kosmetyki. Oraz takie które są beznadziejne i ich nie polecacie.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
kaszana Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

Pisze z: polska
0 0
Dodano: 30.12.2017 18:47
Ja zaczynalam malowac rzesy w wieku 12 lat. Potem jakos tak kreski delikatne. W wieku 14 lat zaczelam juz cienie normalnie nakladac i brwi sobie malowac. Od razu zaznacze ze nie wychodzilam z domu jezeli nie wygladalo to dobrze, wszystko musialo byc idealnie proste. W wieku 16 lat malowalam sie juz normalnie ale bez przesady zeby nakladac tone tapety na siebie. Brwi i oczy pomalowane zawsze musza byc - podkladem i korektorem mocniej maluje sie w zime (w lato w 30 stopniach i tak splywa wiec nie ma po co). A co do kosmetykow to na poczatku uzywalam tego co wpadnie, cos z rossmana. Teraz bardziej zwracam uwage jak i co bedzie wygladac na mojej twarzy i z jakiej firmy kupuje. Czasami zwykle firmy moga miec na prawde fajne rzeczy i nie trzeba wydawac tysiecy na super duper paletki czy inne duperele. Ja osobiscie uzywam np podkladu z kobo lub maca (mam bardzo jasna skore wiec ciezko mi znalezc pasujacy podklad), pomade do brwi z anastazji a paletki w sumie to co mi sie spodoba czasami w douglasie czasami w hebe. Wszystko zalezy w sumie od tego co cie sie podoba.
agaasze Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
0 0
Dodano: 02.01.2018 03:31
Ja zaczęłam w wieku 12 lat. Nie czułam wtedy jeszcze potrzeby malowania, ale presja koleżanek zrobiła swoje. Na początku pokrywałam korektorem całą twarz i lekko malowałam rzęsy. W wieku 13 lat doszedł puder i na specjalne okazję malowałam usta. Nigdy nie lubiła
m mocnego makijażu, zawsze maluję się delikatnie.
szczeraniunia Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 7

Pisze z: Pomorskie
0 0
Dodano: 04.01.2018 21:43
zaczelam sie malowac od 12 roku zycia,ale to taki makijaz jak rzaden,czyli tusz do rzes i jakis krem bb. W gimnazjum zaczelo sie malowanie brwi,puder podklad kryjacy. Pod konidc 3 gimnazjum (15 lat) malowalam sie nie mocno,ale malowalam wszystko w sumie,ale jesli chodzi o usta to tylko jakis blyszczyk,jasna pomadka. Teraz jestem w Technikum i czasami moge wyjsc bez makijazu a czasami w pelnym makijazu,zalezy od dnia.
hejka,jesli chcesz sie poznac pisz,jesli masz jakis problem to tez chętnie pomogę:)
kreska123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1

0 0
Dodano: 05.01.2018 21:56
ja zaczęłam się malować gdy byłam w 4 lub 5 klasie podstawówki. jako jedyna ze szkoły malowałam rzęsy i było to takie fajne... i żaden nauczyciel się nawet nie skapnął, a ja czułam się ładniejsza po prostu. :) aktualnie mam 15 lat, chodzę do gimnazjum i robię sobie bardzo delikatny makijaż składający się z 3 produktów - lekki podkład/fluid, puder oraz tusz do rzęs. ja ci mogę z czystego serca polecić podkład fit me od maybelinne, kupiłam go kiedyś przez przypadek w sumie i się w nim zakochałam, zresztą jak wiele nastolatek. jedna tubka starczyła mi na około 6 miesięcy, więc jest bardzo wydajny! jest leciutki, płynny, fajnie wtapia się w skórę - jak dla osoby w moim wieku idealny, po prostu nie robi takiej typowej tapety. krycie ma w porządku, mi w 100% wystarcza. jest całkiem wytrzymały, jedynie trochę się ściera, ale ja w na tyle ekstremalnych warunkach nie żyję, aby mieć coś bardziej pancernego :D co do pudru to używam banananowego lub ryżowe z wibo (tych sypkich) oraz tuszu do rzęs z lovely, tego w żółtym opakowaniu z niebieskimi napisami (nazywa się on bodajże pump up). :D wszystkie te produkty znajdziesz w drogeriach (rossman, hebe, natura itp) po naprawdę niewielkiej cenie
jeśli szukasz pocieszenia, lub po prostu chcesz po pisać - pisz do mnie śmiało, chętnie odpowiem dobrą, szczerą radą :)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 594