Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Pierwsza miłość...

XxanonimxX Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 05.09.2016 16:11
Mam 21 lat, jestem 5 miesięcy po rozstaniu z dziewczyną, nasz związek trwał blisko 4 lata. Od pewnego czasu nie do końca się dogadywaliśmy, ale nie były to jakieś poważne problemy. Któregoś dnia ona poprostu przyszła do mnie i oznajmiła, że chce to zakończyć bo już nic do mnie nie czuje. Próbowałem walczyć, ale w tym wszystkim najgorsze jest to, że jeśli jedno chce, a drugie nie to nic nie da się zrobić. Mimo, że minęło te kilka miesięcy to ja dalej jestem rozbity, nie wiem co ze sobą zrobić. Powiecie pewnie: ,,nie bądź ciota, weź się w garść'', ,,tego kwiatu jest pół światu". Tak, łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Możecie mi wierzyć, na prawdę byłem mocno zaangażowany w ten związek i liczyłem, że z tego będzie coś poważnego. Czasem, gdy na chwilę wszystko przejdzie, zaraz natykam się na jej nowe zdjęcie na fb, gdzie widzę jaka jest szczęśliwa, podczas gdy mi w tym czasie serce dosłownie pęka na pół :( Liczę na jakieś porady od Was, co robić, żeby to aż tak nie bolało (próbowałem już chyba wszystkiego), jakie są Wasze doświadczenia. Dodam, że nie wliczając dziecinnych flirtów w 6 klasie podstawówki, była to moja pierwsza dziewczyna, którą na prawdę szczerze pokochałem. Niestety boleśnie się zawiodłem i obecnie jestem zdania, że w nic nie warto się angażować w stu procentach...
Pozdrawiam, J.S.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
ssdf Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
0 0
Dodano: 09.09.2016 12:46
Hej. Nie dziwię się, że tak bardzo cierpisz. Również byłam w takiej sytuacji, angażowałam się jak tylko mogłam, wszystko robiłam z myślą dla niego. Po dwóch latach mnie zdradził z moim wrogiem i oznajmił, że od zawsze mu się podobała i to chyba ją ciągle kochał, a nie mnie. Pamiętaj, że zawsze mogło być gorzej. Karma wraca do wszystkich. Bądź dobry, a przyjdzie to do Ciebie też.
Lubietruskawki Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 09.09.2016 18:38
Wiem co czujesz. Rozstałam się z chłopakiem( a właściwie to on mnie zostawił) 4 miesiące temu i też bardzo to przeżywam. Cały czas nie umiem się pogodzić z tym że to koniec...
Beti95 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4

Pisze z: Olsztyn
0 0
Dodano: 25.09.2016 20:00
Mój chłopak zostawił mnie dla innej miesiąc temu. Jest również mi bardzo ciężko
Raspberrygirl Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
2 0
Dodano: 26.09.2016 09:13
Jedynym lekarstwem jest czas. Imprezy, rozrywki zajmuja czas i pomagaja na chwile. Potem znow jest tak samo. Poprostu musisz to przetrwac. Wiem jest to bolesne i bardzo trudne. Wazne bys nie trzymal w sobie tych uczuc. Jak sie wyzalisz bedzie ci lepiej. Najlepiej nie zagladaj na jej konto na fb. Wiem ze narazie cie ciagnie i chcesz widziec co udostepnia. Ale minie troche czasu i przestanie cie to interesowac. Byles z nia dlugo i dlatego niestety nie minie ci szybko to okropne uczucie jakie masz w sercu. Ale minie zobaczysz. Dasz rade napewno. Przetrwasz to tylko daj sobie czas. Daj czasowi czas. Co do angazowania sie.. teraz tak myslisz ze nie warto. Ale przyjdzie taki czas ze poznasz wyjatkowa dziewczyne i z nia bedziesz bardzo szczesliwy! Bardzo ci tego zycze bo czytajac twoja wypowiedz jestes ulozonym porzadnym chlopakiem ktory mysli powaznie o zyciu. A tacy mezczyzni to skarb i tego sie trzymaj!
Konto usunięte
1 0
Dodano: 26.09.2016 10:21
zaraz natykam się na jej nowe zdjęcie na fb, gdzie widzę jaka jest szczęśliwa, podczas gdy mi w tym czasie serce dosłownie pęka na pół
Miałem tak samo. xD
Mi pomógł czas. Myślę, że tobie on też pomoże. Też to trwało parę miesięcy, o ile nie pół roku. Więc zgadzam się z Rapsberrygirl.
Możesz sobie obrać jakiś cel, cokolwiek to będzie, zajmie cię choć trochę i odgoni te myśli. Jeśli słuchasz muzyki dość często, to usuń utwory z nią związane i nie szukaj w necie "sad love music" (xD). Tego utworu słuchałem dość często w tamtym okresie i dość mocno mnie nakręcał Tsa- Ciągle walcz
XxanonimxX Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 26.09.2016 17:02
Dzięki serdeczne wszystkim za miłe słowa. Ostatnio sporo się nawet poprawiło, trochę przestałem tęsknić. Jednak parę dni temu dowiedziałem się, że ona ma kogoś nowego i ta myśl nie daje mi spokoju... Nie mogę znieść myśli, że całuje i ściska teraz innego faceta niż mnie...
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 560