Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Paczkomat

kalafioek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 23.10.2020 23:45
Wiecie co najbardziej lubię w osobie, która kocham?
Zawsze kiedy o nim myślę, czuje się jakbym miała te przysłowiowe motyle w brzuchu. Kiedy widzę (nazwijmy go Kacper) Kacpra, mój dzień odrazu staje się bardziej radosny. Bardzo często mnie przytula, a zawsze jest kiedy jest mi chociaż odrobinę smutno pociesza mnie jak nikt inny On jest jedyną osobą, która potrafi mi dać coś więcej niż zawód, a później depresję. Piszę mi same mile słowa, a nawet wiersze. Ale nie o tym chciałam wam powiedzieć. Chciałam powiedzieć o tym jak się do niego zbliżyłam, aż do tego stopnia, że teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Zaczynając od samego początku, zamówiłam do paczkomatu spodnie, nie myśląc w sumie o tym, że nie potrafię obsłużyć tego magicznego urządzenia. Kiedy przyszedł mi mail z kodem, akurat rozmawiałam na grupie klasowej, w tej rozmowie uczestniczył również Kacper. Po oewnkm czasie, kiedy miałam już wychodzić, wszyscy nie licząc jego opuścili rozmowę.

Poszłam do paczkomatu, i wtedy zaczęły się schody, Kacper powiedział mi co mam zrobić, próbowałam 3 razy, ale ciągle pokazywał mi się "błąd autoryzacji" i w tamtym momencie zdałam sobie sprawę, że przecież to nie jest ten paczkomat. Poszłam do następnego, tym razem już odpowiedniego.

Kacper znowu musiał wytłumaczyć mi jak korzystać z tej maszyny. W końcu udało się, kod został wpisany poprawnie, problem był tylko w tym, że mam niecałe 160 cm wzrostu, a moja paczka była wciśnięta na samą górę, do samego końca. Musiałam skoczyć żeby ją dosięgnąć.

Później zaczął padać deszcz, i paczka, zapakowana w papier przemokla, przez co zrobiło się w niej dużo dziur, myślałam że on nie wytrzyma że smiechu.

Ostatecznie następnego dnia pisaliśmy bardzo długi, bo przez prawie 8 godzin, później rozmawialiśmy i pisaliśmy, a teraz, jesteśmy para, a ja jestem kims najszczęśliwszym na całym tym świecie, dzięki jednym zwykłym, nie ważnym spodnia, których nie miałam zamawiać wcale
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mlodyslask18 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 46
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 2
0 0
Dodano: 15.02.2021 14:04
Kozak historia. Szczęścia
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 131 363