Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Paczkomat

kalafioek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 23.10.2020 23:45
Wiecie co najbardziej lubię w osobie, która kocham?
Zawsze kiedy o nim myślę, czuje się jakbym miała te przysłowiowe motyle w brzuchu. Kiedy widzę (nazwijmy go Kacper) Kacpra, mój dzień odrazu staje się bardziej radosny. Bardzo często mnie przytula, a zawsze jest kiedy jest mi chociaż odrobinę smutno pociesza mnie jak nikt inny On jest jedyną osobą, która potrafi mi dać coś więcej niż zawód, a później depresję. Piszę mi same mile słowa, a nawet wiersze. Ale nie o tym chciałam wam powiedzieć. Chciałam powiedzieć o tym jak się do niego zbliżyłam, aż do tego stopnia, że teraz nie wyobrażam sobie życia bez niego.

Zaczynając od samego początku, zamówiłam do paczkomatu spodnie, nie myśląc w sumie o tym, że nie potrafię obsłużyć tego magicznego urządzenia. Kiedy przyszedł mi mail z kodem, akurat rozmawiałam na grupie klasowej, w tej rozmowie uczestniczył również Kacper. Po oewnkm czasie, kiedy miałam już wychodzić, wszyscy nie licząc jego opuścili rozmowę.

Poszłam do paczkomatu, i wtedy zaczęły się schody, Kacper powiedział mi co mam zrobić, próbowałam 3 razy, ale ciągle pokazywał mi się "błąd autoryzacji" i w tamtym momencie zdałam sobie sprawę, że przecież to nie jest ten paczkomat. Poszłam do następnego, tym razem już odpowiedniego.

Kacper znowu musiał wytłumaczyć mi jak korzystać z tej maszyny. W końcu udało się, kod został wpisany poprawnie, problem był tylko w tym, że mam niecałe 160 cm wzrostu, a moja paczka była wciśnięta na samą górę, do samego końca. Musiałam skoczyć żeby ją dosięgnąć.

Później zaczął padać deszcz, i paczka, zapakowana w papier przemokla, przez co zrobiło się w niej dużo dziur, myślałam że on nie wytrzyma że smiechu.

Ostatecznie następnego dnia pisaliśmy bardzo długi, bo przez prawie 8 godzin, później rozmawialiśmy i pisaliśmy, a teraz, jesteśmy para, a ja jestem kims najszczęśliwszym na całym tym świecie, dzięki jednym zwykłym, nie ważnym spodnia, których nie miałam zamawiać wcale
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 411