Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

otyłość

angelaaa2005 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 14
0 1
Dodano: 30.01.2018 18:52
Hey nie wiem jak to mam powiedzieć ale nigdy nie miałam lekkiego życia. Mój tata nadużywał alkohol a mama no cóż. Od młodych lat nigdy nie byłam szczupła ale też nigdy nie byłam gruba aż do teraz. Mam 13 lat i aktualnie mam depresję ostatnio nawet próbowałam się ciąć i jestem na głodówce. Nie wiem co mam dalej robić pomóżcie pls
reklamy ukryte
reklamy ukryte
NieznajomyTyp Wróżbita Maciej
Postów na forum: 60
Kciuki w górę: 44
Kciuki w dół: 16

2 1
Dodano: 30.01.2018 21:45
Idz do wychowawczyni w szkole i opowiedz o wszystkim, najlepiej na osobnosci
i przestan sie glodzic, pogarszasz tylko sprawe
Konto usunięte
0 1
Dodano: 01.02.2018 21:37
W sumie bardzo ogólnie spiełąs wszystkie problemy w 1.
Postaraj się je pozbyć i zlikwidować co możesz,wiadomo że człowiek wszystkich problemów się nie pozbędzie i nie znam zbyt dokładnie Twojej sytuacji,ale jeśli chcesz pogadać i mi powiedziec o tym to pisz śmiało.
Może coś wymyślimy :)
aisha777 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 2
0 1
Dodano: 08.02.2018 22:29
psycholog szkolny lub na nfz :)... Masz doła...ale nie.dołuj się..to nie Twoja wina, mimo że jest to ciężkie do zniesienia...nie stosuj na sobie kar z odżywianiem czy tam zajadaniem stresow..zacznij myśleć o swoim ja... że nie chcesz być w przyszłości otyła... i o swojej samoocenie... że jesteś super i jakoś przetrwasz... ewentualnie rozmowy z psychologiem...jak nie ten, to inny...ktoś na pewno pomoże... Rodzice mogliby AA...ale gorzej jak nie.zdają sobie.sprawy z uzależnienia... Idz albo do osrodka interwencji kryzysowej albo do psychologa ale na nfz... albo pedagog... probuj i nie poddawaj się.
Natasza00 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 1

Pisze z: Podlasie
0 1
Dodano: 13.02.2018 23:10
Tylko nie psycholog szkolny albo nfz czy wy rozum postradaliście? Tylko prywatnie. W szkole ten problem nagłośnią i jej nie pomogą a nfz nie pomoże jej bo to darmowa pomoc.
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 157
Kciuki w górę: 177
Kciuki w dół: 44
1 0
Dodano: 14.02.2018 21:53
Ciężkie treningi, obliczanie kalorii itd, jedyna droga by fizycznie przeżyć ból i poprawić swoje niedoskonałości.
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
sanderka19 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
0 1
Dodano: 01.04.2018 13:06
Jezeli masz tyle sily w sobie , w szkole na 100% masz pedagoga , porozmawiaj z nim na spokojnie ;) powinni sie tym zajac . Masz 13 lat zaczynasz wlasnie w tym wieku dorastac , nie mozesz sie glodzic poniewaz to jeszcze wyjdzie gorzej dla twojego organizmu. Jak nje zaczniesz teraz jesc to uzysjasz efekt jo-jo . Postaraj sie jesc 5 posilkow dziennie ale nie duze porcje i nie duze odstepy czasowe i wiecej badz aktywna i to powinno ci pomoc ;)
olcinka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Poznań
0 0
Dodano: 14.04.2018 22:26
Porozmawiaj z przyjaciółką, ale proszę, nie tnij się i nie głoduj. To naprawde uzależnia... Jak chcesz pogadac to chodź na pv chętnie popisze
MrsLonely Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 28.06.2018 23:35
Możesz porozmawiać o tym z wychowawcą lub pedagogiem szkolnym. Jeżeli nie chcesz z nimi rozmawiac o swoich problemach, to jest jeszcze telefon zaufania. Wydaje mi sie, że mogłoby ci byc łatwiej, bo wtedy jesteś całkowicie anonimowa.

Ostatnio edytowano: 28.06.2018 23:36

niestniejaca Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 13.01.2019 17:14
Znam ten ból
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 299