Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Ostry dylemat

Derek1243 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 1
3 1
Dodano: 17.01.2019 16:22
Jako student mieszkam w akademiku, choć teraz po swoim ostatnim wyskoku przeniosłem się do mieszkania. Mianowicie chodzi o Imprezę na której rana po bardzo dużym spożyciu alkoholu i nie to, że się chwalę tylko chcę sprecyzować co oznacza duże, mianowicie po 3 flaszki na głowę wódeczki przez 5 h, oczywiście mój pomiar jest w 1 litrowych finlandiach. Ale mniejsza o to mianowicie kumple w akademiku od zawsze mi doradzali, żeby odbić dziewczynę Pawła, jednak to mój kumpel na co nigdy honor ani godność by mi nie pozwoliły, problem taki, że ona to jasno pokazuję, że jest mną zainteresowana. Owszem inni podniosą argument, że oni to tylko tak formalnie, bo de fakto to on żyje swoim życiem ona swoim. Byliśmy na imprezie mocno wychlani już i było już koło 6 wtedy zaczęliśmy gadać i w łóżku wylądowaliśmy, nie wiem co powiedzieć nie wiem jak do tego doszło. Poszedłem sobie spać i jak się obudziłem to dopiero dotarło do mnie co ja odjebałem na tej imprezie. Wydymałem dziewczynę swojego kumpla, oczywiście czuję się z tego bardzo źle. Ale stało się, źle się czuję pierwszy raz tak jakoś mnie wciągnęła, Wcześniej też były imprezy, ale gadaliśmy i nic, nic , a teraz coś takiego. Gorsze jest to, że ona dobrze wie, że ja wszystko pamiętam i się mnie pytała jak po imprezie i czy mi się podobało to skłamałem, że nic nie pamiętam. Gorsze tylko to, że naprawdę mi się spodobało z nią w łóżku. Stres ogromny z kumplami dalej normalnie, tylko z pawłem mam problem, bo w końcu zaliczyłem jego laskę. Najgorsze w tym, że ona się teraz tak do mnie dosuwa, że ja już nie wiem czy robię źle czy dobrze. Próbowałem się odsunąć wyprowadziłem się do swojego mieszkania i teraz jest jeszcze gorzej. W sumie osądźcie mnie potrzebny mi ten osąd, Ja wiem, że źle zrobiłem mam strasznie zrypaną psychikę przez to, bo kumplowi nigdy czegoś takiego się nie robi. A mówiąc kumpel mam na myśli przyjaciel. Postawcie się na moim miejscu i krytykujcie jeśli trzeba. Potrzebny mi jednak taki kop od obcych, żeby wiedzieć czy to dobrze czy źle choć sam czuję, że to bardzo złe i to w tym najgorsze, bo muszę żyć dalej tak jakby nic się nie stało.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 601
Kciuki w górę: 378
Kciuki w dół: 733
2 3
Dodano: 17.01.2019 22:22
Japierdole.. I tyle w temacie. Nie skomentuje czegoś czego nie można komentować. Zjebałeś najbardziej honorowy kodeks jaki można zjebac. I ten.. Karma to suka, nie życzę ci źle ale ona ci odpłaci ci z nawiązką.. Chyba nawet Bóg ci nie wybaczy.
Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
Paweł21 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 38
Kciuki w górę: 15
Kciuki w dół: 23
0 1
Dodano: 18.01.2019 18:59
źle że ją "zaliczyleś"
ale nie powinieneś udawać że nic nie pamiętasz
powiedz dziewczynie że ci się podobało
kumplowi to przyznaj co zrobiłeś
porozmawiaj z dziewczyną i też powiedz co myślisz
taka moja rada lecz rób co chcesz
Dario1243 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 5
0 1
Dodano: 19.01.2019 16:55
Wiesz jak on powie wszystko, to też będzie miał przejebane
Magnot Wróżbita Maciej
Postów na forum: 209
Kciuki w górę: 52
Kciuki w dół: 172
0 1
Dodano: 14.02.2019 20:54
Japierdole.. I tyle w temacie. Nie skomentuje czegoś czego nie można komentować. Zjebałeś najbardziej honorowy kodeks jaki można zjebac. I ten.. Karma to suka, nie życzę ci źle ale ona ci odpłaci ci z nawiązką.. Chyba nawet Bóg ci nie wybaczy.
odwal sie synu od normalnych ludzi i zacznij przeglądac rokse frajerze
LozaSzyderrcow Wróżbita Maciej
Postów na forum: 34
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 48

0 1
Dodano: 24.02.2019 05:59
szczerze to nikt tego nie czyta procz mojego przyjaciela, kacpra003
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 560