Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

orgazm

domenka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 2
1 0
Dodano: 15.07.2019 08:55
hej na wstepie powiem ze mam 20 lat a moj partner 27 razem jstesmy juz 2 lata i jest moim pierwszym facetem z ktorm poszlam do lozka. nie zeby z innymi nic nie bylo poprostu nie doszlo do seksu ale wracajac do nas na poczatku zwiazku moj facet chcial dosc czesto co jest normalne wiem niestety nie mialam z tego przyjemnosci. teraz od 8 miesiecy mieszkamy razem i jemu starcza raz na tydzien lub dwa tygodnie a moje libido tak wzroslo ze chce caly czas mimio ze dalej nie dochodze nie wiem czy to zemna cos nie tak czy poprostu nie pasujemy do siebie w strefie lozkowej
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 571
Kciuki w dół: 145

Pisze z: Zamość
0 1
Dodano: 15.07.2019 10:27
Znudziłaś mu się w łóżku i tyle. Wątpie że mu w tym wieku libido spadło. Chyba że naprawdę tak jest to nic z tym nie zrobisz.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
domenka Wróżbita Maciej
0 2
Dodano: 15.07.2019 10:30
probowalam urozmaicic nasz seks nawet trojkat proponowalam

0 0
Dodano: 15.07.2019 10:49
Przemyślałaś to dobrze gdy mu to zaproponowałaś ? I co on o tym sądzi ? Wiesz Ty możesz próbować, a jak facetowi się znudzi jakaś kobieta to nie pomoże nic. Jeszcze może być stres w pracy czy coś ale to są skrajne przypadki.
domenka Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 15.07.2019 12:16
on sam kiedys chcial a ja nie a teraz jest u nas na odwrot. twierdzi caly czas ze jest zmeczony albo za stary wiekszosc stosukow to 5-6 min trwa a od 4 miesiecy nawet gry wstepnej juz nie ma. moje zycie seksualne umiera a on niechce tego zmienic

0 0
Dodano: 15.07.2019 12:22
on sam kiedys chcial a ja nie a teraz jest u nas na odwrot. twierdzi caly czas ze jest zmeczony albo za stary wiekszosc stosukow to 5-6 min trwa a od 4 miesiecy nawet gry wstepnej juz nie ma. moje zycie seksualne umiera a on niechce tego zmienic
Skoro nie chce tego zmienić to albo będziesz z tym żyła albo zmienisz partnera, innego wyjścia nie ma.
domenka Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 15.07.2019 12:25
wiem i ciezko dokonac wyboru zerwe z nim to bedzie ze kurwa co chce tylko seksu a zostane z nim i bede chodzic taka sfrustowana i zla ..... ehh

1 0
Dodano: 15.07.2019 12:29
wiem i ciezko dokonac wyboru zerwe z nim to bedzie ze kurwa co chce tylko seksu a zostane z nim i bede chodzic taka sfrustowana i zla ..... ehh
Wszystko zależy jak Ty wytrzymasz z tym, z czasem albo frustracja weźmie górę albo libido Ci się zmniejszy i zapomnisz o tym. Ale raczej z racji wieku stawiałbym na pierwszą opcję. Według mnie można tak żyć ale to już zależy od danej jednostki. Za Ciebie nikt decyzji nie podejmie.
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 121
Kciuki w górę: 120
Kciuki w dół: 47

0 0
Dodano: 15.07.2019 16:55
I dziwisz się że Cie nie chce? tą propozycją mogłaś mu zniszczyć całą wizję związku i waszej relacji. Pokazałaś że albo Ty chcesz żeby Cię dymał inny albo nie zależy Ci na nim i on może dymać inne.
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.

0 0
Dodano: 15.07.2019 17:47
I dziwisz się że Cie nie chce? tą propozycją mogłaś mu zniszczyć całą wizję związku i waszej relacji. Pokazałaś że albo Ty chcesz żeby Cię dymał inny albo nie zależy Ci na nim i on może dymać inne.

Tylko widzisz jej facet na początku sam proponował im trójkąt tylko autorka się nie zgodziła.
Antanoli Wróżbita Maciej
Postów na forum: 34
Kciuki w dół: 5

Pisze z: Strasburg
0 1
Dodano: 25.07.2019 12:03
Proponowałaś trójkąt? Gdzie wy się chowacie? Całe życie próbuję namówić koleżanki na trójkąt i się nie udaje, już zacząłem wierzyć, że to mit.
Co do niego to kup mu tabletki na potencję. Możliwe, że jest cały czas w mega stresie, więc libido spada, on o tym wie, więc traci pewność siebie i nie chce się do Ciebie zbliżać. Kupisz bez recepty. Dokładnie rozłup na proszek i wsyp do koktailu owocowego, czy jogurtu. Zrób mu dobry deser, a nawet nie poczuje, a Ty wieczorem będziesz miała udaną noc :)

Taka tabletka wpływa znacząco na długość stosunku.
Psychoterapeuta. Seksuolog. Pracuję w agencji modelingu z Strasburga. Pomagam młodym osobom rozumieć siebie i swoją drogę. Także pomagam parom, małżeństwom znaleźć rozwiązania dla tematów tabu.
Zosia99 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 05.10.2019 23:25
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 607