Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

orgazm

domenka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 2
1 0
Dodano: 15.07.2019 08:55
hej na wstepie powiem ze mam 20 lat a moj partner 27 razem jstesmy juz 2 lata i jest moim pierwszym facetem z ktorm poszlam do lozka. nie zeby z innymi nic nie bylo poprostu nie doszlo do seksu ale wracajac do nas na poczatku zwiazku moj facet chcial dosc czesto co jest normalne wiem niestety nie mialam z tego przyjemnosci. teraz od 8 miesiecy mieszkamy razem i jemu starcza raz na tydzien lub dwa tygodnie a moje libido tak wzroslo ze chce caly czas mimio ze dalej nie dochodze nie wiem czy to zemna cos nie tak czy poprostu nie pasujemy do siebie w strefie lozkowej
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 574
Kciuki w dół: 147

Pisze z: Zamość
0 1
Dodano: 15.07.2019 10:27
Znudziłaś mu się w łóżku i tyle. Wątpie że mu w tym wieku libido spadło. Chyba że naprawdę tak jest to nic z tym nie zrobisz.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
domenka Wróżbita Maciej
0 2
Dodano: 15.07.2019 10:30
probowalam urozmaicic nasz seks nawet trojkat proponowalam

0 0
Dodano: 15.07.2019 10:49
Przemyślałaś to dobrze gdy mu to zaproponowałaś ? I co on o tym sądzi ? Wiesz Ty możesz próbować, a jak facetowi się znudzi jakaś kobieta to nie pomoże nic. Jeszcze może być stres w pracy czy coś ale to są skrajne przypadki.
domenka Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 15.07.2019 12:16
on sam kiedys chcial a ja nie a teraz jest u nas na odwrot. twierdzi caly czas ze jest zmeczony albo za stary wiekszosc stosukow to 5-6 min trwa a od 4 miesiecy nawet gry wstepnej juz nie ma. moje zycie seksualne umiera a on niechce tego zmienic

0 0
Dodano: 15.07.2019 12:22
on sam kiedys chcial a ja nie a teraz jest u nas na odwrot. twierdzi caly czas ze jest zmeczony albo za stary wiekszosc stosukow to 5-6 min trwa a od 4 miesiecy nawet gry wstepnej juz nie ma. moje zycie seksualne umiera a on niechce tego zmienic
Skoro nie chce tego zmienić to albo będziesz z tym żyła albo zmienisz partnera, innego wyjścia nie ma.
domenka Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 15.07.2019 12:25
wiem i ciezko dokonac wyboru zerwe z nim to bedzie ze kurwa co chce tylko seksu a zostane z nim i bede chodzic taka sfrustowana i zla ..... ehh

1 0
Dodano: 15.07.2019 12:29
wiem i ciezko dokonac wyboru zerwe z nim to bedzie ze kurwa co chce tylko seksu a zostane z nim i bede chodzic taka sfrustowana i zla ..... ehh
Wszystko zależy jak Ty wytrzymasz z tym, z czasem albo frustracja weźmie górę albo libido Ci się zmniejszy i zapomnisz o tym. Ale raczej z racji wieku stawiałbym na pierwszą opcję. Według mnie można tak żyć ale to już zależy od danej jednostki. Za Ciebie nikt decyzji nie podejmie.
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 133
Kciuki w górę: 125
Kciuki w dół: 51

0 0
Dodano: 15.07.2019 16:55
I dziwisz się że Cie nie chce? tą propozycją mogłaś mu zniszczyć całą wizję związku i waszej relacji. Pokazałaś że albo Ty chcesz żeby Cię dymał inny albo nie zależy Ci na nim i on może dymać inne.
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.

0 0
Dodano: 15.07.2019 17:47
I dziwisz się że Cie nie chce? tą propozycją mogłaś mu zniszczyć całą wizję związku i waszej relacji. Pokazałaś że albo Ty chcesz żeby Cię dymał inny albo nie zależy Ci na nim i on może dymać inne.

Tylko widzisz jej facet na początku sam proponował im trójkąt tylko autorka się nie zgodziła.
Antanoli Wróżbita Maciej
Postów na forum: 34
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 5

Pisze z: Strasburg
0 1
Dodano: 25.07.2019 12:03
Proponowałaś trójkąt? Gdzie wy się chowacie? Całe życie próbuję namówić koleżanki na trójkąt i się nie udaje, już zacząłem wierzyć, że to mit.
Co do niego to kup mu tabletki na potencję. Możliwe, że jest cały czas w mega stresie, więc libido spada, on o tym wie, więc traci pewność siebie i nie chce się do Ciebie zbliżać. Kupisz bez recepty. Dokładnie rozłup na proszek i wsyp do koktailu owocowego, czy jogurtu. Zrób mu dobry deser, a nawet nie poczuje, a Ty wieczorem będziesz miała udaną noc :)

Taka tabletka wpływa znacząco na długość stosunku.
Psychoterapeuta. Seksuolog. Pracuję w agencji modelingu z Strasburga. Pomagam młodym osobom rozumieć siebie i swoją drogę. Także pomagam parom, małżeństwom znaleźć rozwiązania dla tematów tabu.
Zosia99 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 05.10.2019 23:25
AdamSzczecinMaly Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1

Pisze z: Szczecin
0 0
Dodano: 28.11.2019 03:22
Odezwij się miałem ten sam problem
rado_uk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 225
Kciuki w górę: 67
Kciuki w dół: 54
0 0
Dodano: 11.01.2020 03:02
hej na wstepie powiem ze mam 20 lat a moj partner 27 razem jstesmy juz 2 lata i jest moim pierwszym facetem z ktorm poszlam do lozka. nie zeby z innymi nic nie bylo poprostu nie doszlo do seksu ale wracajac do nas na poczatku zwiazku moj facet chcial dosc czesto co jest normalne wiem niestety nie mialam z tego przyjemnosci. teraz od 8 miesiecy mieszkamy razem i jemu starcza raz na tydzien lub dwa tygodnie a moje libido tak wzroslo ze chce caly czas mimio ze dalej nie dochodze nie wiem czy to zemna cos nie tak czy poprostu nie pasujemy do siebie w strefie lozkowej oj chcialbym miec taka pania co caly czas by chciala xd
lepsze jutro bylo wczoraj
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 129 008