Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Ola 25 poznam Pana

xalexpie Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 4
0 4
Dodano: 23.02.2020 00:11
Cześć, mam na imię Ola i mam 25 lat. Lubię ciekawe przygody, dlatego zdecydowałam się umieścić to ogłoszenie. Poszukuję mężczyzny w wieku powyżej 21 lat z którym będę mogła spędzić miło i pożytecznie czas :) z mojej strony gwarantowane niezapominane wrażenia, szczególnie te w sypialni :) Twój wygląd i status społeczny nie ma większego znaczenia. Zainteresuj mnie swoją osobą, a nie pożałujesz :) Proszę o kontakt przez formularz kontaktowy tego portalu ogłoszeniowego, lub poprzez mój profil na portalu POFLIRTUJEMY - http://www.poflirtujemy.com/xalexpie - Odpowiem na każdą wiadomość :*

Ostatnio edytowano: 23.02.2020 00:12

reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 621
Kciuki w górę: 398
Kciuki w dół: 738
1 0
Dodano: 24.02.2020 23:40
Nie nudzi wam sie wstawianie tego scamu? Strona co wejście ma inne przekierowanie. Co tam kopiecie bitcoin na ludziach co wchodzą czy od razu, numer karty jako autoryzacja wieku? Ściema aż miło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tu zacytuje:

To członkostwo jest automatycznie odnawiane. Jeśli nie anulują Państwo subskrypcji przed zakończeniem okresu próbnego, zostanie ona automatycznie odnowiona jako płatny abonament.
Plan: Premium Subscription
To członkostwo jest automatycznie odnawiane. Muszą je Państwo anulować, aby wstrzymać dalsze płatności.
1 Miesiąc kosztuje $34,99
3 Miesiące kosztuje $59,96
6 Miesięcy kosztuje $95,94
Mogą Państwo zapłacić za to członkostwo przez: Karta kredytowa.

Hehe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ostatnio edytowano: 24.02.2020 23:42

rado_uk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 263
Kciuki w górę: 77
Kciuki w dół: 65
0 0
Dodano: 28.02.2020 05:32
spaaaaaam, niech to ktos usunie.
zjadlem sobie wlasnie dropsa, bardzo fajnie czuje sie hej hej
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 477
Kciuki w górę: 582
Kciuki w dół: 147

Pisze z: Zamość
2 0
Dodano: 05.03.2020 03:48
Uuuu promować strony dla dorosłych na portalu gdzie większość to dzieci, dobre posunięcie. Może autor za te 3zł za osobę kupi sobie mózg :)
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 921