Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Okropni współpracownicy

ziuta17 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 4
0 1
Dodano: 19.01.2017 21:31
Czy Wy tez tak jak ja macie kogoś w pracy kogo nie lubicie - delikatnie pisząc. Ja mam samozwańczą kierowniczkę która sądzi, że jak dostała podwyżkę i miano kierowniczki (nie w papierach) to niewadomo kim. jeżdzi po mnie z grafikiem jak chce. każe mi pracować w niedziele i sobotę a pożniej oddaje dwa dni wolnego kiedy chce.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 198
Kciuki w dół: 29

2 0
Dodano: 19.01.2017 22:42
Współczuję. Ja ogólnie jestem taka osobą że nie daje sobą pomiatac i jak coś mi się nie podoba głośno o tym mówię. Więc problemów nie mam :D
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
Konto usunięte
1 0
Dodano: 20.01.2017 09:41
To te słynne korpo? U mnie jest spoko, nie muszę się stawiać ani nic z tych rzeczy
ziuta17 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 20.01.2017 11:12
To właśnie nie jest korpo. pracowałam kiedyś w takim i było o wiele lepiej niż teraz. obecna praca to mała firma gdzie szef zatrudnia trzy osoby. a w tym tą kierowniczkę. Najgorsze jest to że on "łyka wszystko jak pelikan co ona powie" we wszystko jej wierzy. ona układa grafik jak chce żeby tylko jej było dobrze. I to nie jest tak, że się nie odzywam - właśnie to jest powód. Mówie że grafik jest niesprawiedzliwy, dłaczego to ja dostaje najwięcej weekendów itp......Wszystko co powiem jest jak atak w kierowniczkę a szef ma wszystko gdzieś - ważne żeby ktoś był w pracy. A owa wspaniała kierowniczka uśmiecha się do mnie po czym obgaduje za plecami i chce zrobić ze mnie debila. Bo każdy mój pomysł jest zły i tak jak ona twierdzi"chamski". a najgorsze jest to że udaję fałszywie że nic się nie dzieje a ja szukam problemu.
Harley Wróżbita Maciej

3 0
Dodano: 20.01.2017 11:20
To może zacznij szukać nowej pracy? A potem jebnij im w ryj wypowiedzeniem.
Harley Quinn.
Konto usunięte
1 0
Dodano: 20.01.2017 13:34
Ustaw ją konkretnie do pionu albo zrób to co zaproponowała Harley
ziuta17 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 20.01.2017 14:22
Mam już plany związane z nimi tylko że muszę sie przemęczyć do maja. Postanowiłam, ze nie bede się starać w ogóle a jak mi bedzie coś ta kretynka kazała zrobić to jej powiem ze mi sie nie chce. Szef mnie i tak nie zwolni bo ma dofinansowanie na mnie z urzędu. I zrobie tak jak poradziła Harley tyle, że im trzepnę soczystym zwolnieniem..........A Wam dziękuje, że mnie rozumiecie
Harley Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 20.01.2017 17:36
Albo może pochodz sobie na jakieś długie l4? ;)
Harley Quinn.
lolayyy Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 03.06.2017 21:45
Ludzie są podli niestety ja przekonałam się o tym w mojej obecnej pracy. Okablowanie jest na porządku dziennym, nikt nikomu nie pomaga tylko myśli jak Ci dopieprzyc
maggie95 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 13.04.2018 13:33
Tez sie o tym przekonalam na wlasnej skorze jak ktos np ma wade sluchu to traktuja go z gory i mysli ze sobie nie poradzi ludzie maja malo empatii i robia z nas kalekow potem zdziwieni ze pomalu kazdy sie zwalnia i nie chce pracowac
Maggie95
worthless Wróżbita Maciej
Postów na forum: 49
Kciuki w górę: 36
Kciuki w dół: 6
0 0
Dodano: 14.04.2018 07:40
Tez sie o tym przekonalam na wlasnej skorze jak ktos np ma wade sluchu to traktuja go z gory i mysli ze sobie nie poradzi ludzie maja malo empatii i robia z nas kalekow potem zdziwieni ze pomalu kazdy sie zwalnia i nie chce pracowac

Brak empatii i robienie z kogoś kaleki? Raczej to empatyczne osoby bardziej robią z osób niepełnosprawnych kaleki. Nieempatyczne traktują tak samo beznadziejnie jak resztę :P

W pracach bywa różnie. Byłem i w korpo i w firmach rodzinnych, w mniejszych, większych... Ogólnie wiadomo, wyzysk w większości miejsc jest. Niestety, ale tak to wygląda. Tylko wiecie co jest pewne? To na ile pozwalacie.

Jeżeli pracodawca usłyszy "Tak, będę robić za te pieniądze" to zazwyczaj już Was skreśla i jesteście dla niego tylko ogniwem do pracy, niczym więcej. To Wy negocjujecie warunki umowy, mówicie o tym, że chcecie zarabiać więcej, że możecie się zgodzić na daną stawkę tylko na start, a później nie ma opcji, że będziecie tak robić i tyle - a gdyby nie podnieśli, to nie prosicie się o podwyżkę, tylko zmieniacie robotę i tyle.

Niestety bardzo wiele osób daje sobą pomiatać w pracy, a te łachudry tylko na to czekają. Jak dasz sobie raz wpieprzyć weekend roboczy, to zawsze będziesz robić weekendy. Ale jak się postawisz, to już nie będzie pracodawca taki pewien. Tylko niestety, jak już wspomniałem - większość pracowników nie ma jaj stanąć przed kierownikiem i powiedzieć "Nie, nie zrobię tego.".

Tu jest właśnie problem. Pracownicy pozwalają siebie tak traktować, a później jest wielki problem - bo tak traktują.

PS. Fakt, pracodawcy/kierownicy są bardzo beznadziejni swoją drogą, ale problem w tym, że ich podopieczni im na to pozwalają.
I am so worthless.
Anathema - Lost Control.
SfenconcyStrup Wróżbita Maciej
Postów na forum: 71
Kciuki w górę: 51
Kciuki w dół: 15
0 0
Dodano: 11.05.2018 13:35

Brak empatii i robienie z kogoś kaleki? Raczej to empatyczne osoby bardziej robią z osób niepełnosprawnych kaleki. Nieempatyczne traktują tak samo beznadziejnie jak resztę :P

W pracach bywa różnie. Byłem i w korpo i w firmach rodzinnych, w mniejszych, większych... Ogólnie wiadomo, wyzysk w większości miejsc jest. Niestety, ale tak to wygląda. Tylko wiecie co jest pewne? To na ile pozwalacie.

Jeżeli pracodawca usłyszy "Tak, będę robić za te pieniądze" to zazwyczaj już Was skreśla i jesteście dla niego tylko ogniwem do pracy, niczym więcej. To Wy negocjujecie warunki umowy, mówicie o tym, że chcecie zarabiać więcej, że możecie się zgodzić na daną stawkę tylko na start, a później nie ma opcji, że będziecie tak robić i tyle - a gdyby nie podnieśli, to nie prosicie się o podwyżkę, tylko zmieniacie robotę i tyle.

Niestety bardzo wiele osób daje sobą pomiatać w pracy, a te łachudry tylko na to czekają. Jak dasz sobie raz wpieprzyć weekend roboczy, to zawsze będziesz robić weekendy. Ale jak się postawisz, to już nie będzie pracodawca taki pewien. Tylko niestety, jak już wspomniałem - większość pracowników nie ma jaj stanąć przed kierownikiem i powiedzieć "Nie, nie zrobię tego.".

Tu jest właśnie problem. Pracownicy pozwalają siebie tak traktować, a później jest wielki problem - bo tak traktują.

PS. Fakt, pracodawcy/kierownicy są bardzo beznadziejni swoją drogą, ale problem w tym, że ich podopieczni im na to pozwalają.

To nie jest nic oczywistego. Tak robią pracodawcy, którym zdarza się myśleć. Osobiście znam takich "przedsiębiorców" co podczas szukania pracownika jak usłyszą od kandydata, że stawka nie odpowiada to skreślają od razu, bo się "w dupach poprzewracało". Natomiast wiadomo, że do tych zatrudnionych szacunku zero, częściej podwyżkę dostanie nierób na zachętę niż jednostka kompetentna.
Takie przypadki się zdarzają i właśnie one zasługują na miano "Januszy Biznesóf", szczególnie gdy są przekonani o swoich tęgich umysłach.

Dlatego jak się ma problem w pracy to najczęściej warto splunąć i tyle w temacie.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 541