Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Nwm co robic

Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
3 3
Dodano: 21.08.2017 00:54
Mam 14 lat i jestem tak niewyzyta seksualnie jak dorosla gorąca laska. Jak sie podniece to tak chce sexu ze wariuje. Po prostu gdybym miala w okolicy jakiegos chlopaka to bym mu zrobila loda i chcialabym aby mi wsadzil. I tu jest problem. Masturbuje sie ale to za malo. A spotkac z chlopakiem sie boje. Jestem dziewica i nie jestem taka ze jak chce to ide do lozka po prostu. Najpierw musialabym dobrze go poznac, zaczac od delikatnych pocalunkow itd. Jak normalna para. Ale z nowu jak sie podniece to nie mysle i moj instynkt blaga aby uprawiac seks. Czy to sa problemy psychiczne czy po prostu musze sie z kims na prawde mega wyzyc? Boje sie bo jednak jak sie podniece to mega chce ale sie boje pojsc z nieznajomym nawet w moim wieku... Co mam robic?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
deezy Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 3
1 0
Dodano: 21.08.2017 15:27
Mam 17 lat i mam podobnie. Staraj się, aby zawsze być czymś zajęta, zawsze coś robić. Im więcej się nudzisz, tym więcej o tym myślisz i się nakręcasz. Napisz pv
junana Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1

0 0
Dodano: 21.08.2017 21:38
mam tak samo ale mam kochanego chlopaka <3
Kinga_moonlight Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 22.08.2017 12:15
poczekaj na tego jedynego
a póki co nie myśl o tym tyle i znajdź sobie nowe ciekawe zajęcie spróbuj czegoś czego jeszcze nigdy nie robiłaś np. bieganie czy coś tego typu najważniejsze żeby ci to sprawiało mega przyjemność
Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
0 0
Dodano: 22.08.2017 21:21
Kinga ja mam taka pasje ze jak to robie to sie odprezam i o niczym innym nie mysle. Tylko ze jak sie bardzo podniece to wariuje
wezpentadron Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 23.10.2017 14:19
ja tez tam mam xd pisz pw
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 605