Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Niesforny kucyk

Niemam_konta Wróżbita Maciej
Postów na forum: 29
Kciuki w górę: 21
Kciuki w dół: 16
1 1
Dodano: 16.01.2019 22:30
Chcialabym np raz w miesiacu wsiadac na prywatnego kucyka na jakies pol godziny jazdy bo innego sposobu na jazde konna nie mam gdyz nie stac mnie na szkolke. Nie waze duzo a taki kucyk powinien spokojnie uniesc do 50 kg (chodzi w oprowadzankach a jak grube dziecko wsiadzie to pewnie wiecej ode mnie nawet wazy a jak ostatnio sie wazylam wyszlo mi 48kg :p) ale nie chce jej przeciazac dlatego rzadko i krotko. I tak. Jak wsiade na nia w parku gdzie dzieci wozi to ladnie idzie (po prostu po sciezce). Natomiast kiedy wsiade na polu to od razu zwala. Strasznie bryka, biegnie przed siebie nie da sie zatrzymac az zrzuci. Ostatnio wsiadlam i po kilku próbach udalo mi się sprawic aby stala w miejscu jednak kiedy nawet delikatnie przylozylam lydke znowu to samo. Ja zawsze wsiadam powrotem ale no nie naucze jej spokoju raz w miesiacu a czesciej nie wiem czy moge wsiadac? Nawet na oklep tak tylko pokazac ze ma byc spokojna to bedzie milo i sobie pochodzi. Zeby zapamietala ze jak zrzuci to znowu wsiade. Tak jak pisalam to nie wina sprzetu ani mojej wagi skoro jak jest przestrzen bardziej zamknieta normalnie sie zachowuje.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 299
Kciuki w górę: 72
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
0 2
Dodano: 02.04.2019 18:49
Dream
sad bitch
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 892