Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Nienawidzę mojej klasy

deathmetalvege Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 11
Kciuki w dół: 1
5 0
Dodano: 23.07.2018 14:32
Jestem gnębiony w klasie, ponieważ słucham metalu i jestem wegetarianinem. Co oni widzą złego w tym, że słucham innej muzyki niż wszyscy i nie popieram zabijania zwierząt?! Ciągle słyszę "metal jest głupi" , "jebać metal" , a raz nawet o mnie "on jest satanistą, bo tylko sataniści słuchają metalu". Ja niestety wpadam wtedy w taką furię i wyzywam ich od najgorszych. A do wegetarianizmu to też oni mają problem bo słyszę "jak jesteś wege, to pewnie gejem też jesteś", "a połykasz", "pierwszy raz widzę grubego wegetarianina". Debile!
Vegan
Metal growler
Animals lover
Arch Enemy and Alissa White-Gluz fan
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mia_Ala Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 0
3 0
Dodano: 31.08.2018 13:37
mam podobnie bo tez slucham metalu, w mojej klasie jest kilka osób które myslą ze należe do jakiejś sekty czy coś. Nie musisz sie przejmować bo to im sie znudzi albo zgłoś to gdzieś. Mi pomogli goście ze starszej klasy
Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 26
Kciuki w dół: 15
1 0
Dodano: 05.11.2018 17:53
Współczuję ci szczerze. Musisz mieć na prawdę mega pojebaną klasę bo w mojej są 2 dziewczyny które lubią anime z czego jedna ubiera się głównie na czarno, chodzi w glanach itd i nikt się z niej nie wyśmiewa. Mam też przyjaciółkę która słucha tego typu muzyki i również ubiera się ''inaczej''. Nie przejmuj się tym. Pmiętaj że przecież szkoła się kiedyś skończy i będziesz wolny. Najważniejsze w życiu jest być sobą a dokuczanie w szkole i tym podobne rzeczy wbrew pozorom kształtują charakter. Wiem to sama po sobie, Nucz się olewać ludzi, jak coś do ciebie gadają to patrz się na ścianę czy w inną stronę i z kamienną twarzą przeczekaj swoje. Ja się tego nauczyłam i jest to najlepszy sposób. Co prawda na początku były docinki typu oooo, udaje że nie słyszy hahaha ale wbrew pozorom po krótkim czasie im się znudzi, mam już spokój ponad 2 lata i ci którzy mi dokuczali potrafią się odezwać normalnie jak muszą bo wiedzą że w razie co i tak ich oleję więc nie będzie zabawy. Do tego w razie gdyby chcieli coś na ciebie nagadać to przecież ty nic nie zrobiłeś, oni sami zaczeli i sami coś zrobili. Tylko w razie jakiejś bójki lub dokuczania na tle cielesnym już trzeba się bronić i pokazać że potrafisz oddać.
VictorSkotarek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 01.01.2019 01:09
Wyjeb im kurwa i tyle albo idź do innej kl.
Kolonizatorka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 17
Kciuki w górę: 2

Pisze z: Miejsce we wszechświecie
1 0
Dodano: 02.01.2019 16:27
Nie przejmuj się nimi, to wciąz pewnie dzieci skoro nie rozumieją, że ktoś może mieć inny gust i nie słuchać Łan Dajrekszyn. Sama słucham metalu i rocka, ale mi co prawda nikt nie dokuczał. Wegetarianizm to nic złego, ludzie nie powinni się innym w talerz patrzeć. Jeśli będzie bardzo źle, możesz poprosić o zmianę szkoły lub klasy.
majkam Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
1 0
Dodano: 10.01.2019 00:25
współczuję. tez słucham metalu i jestem uważana za dziwną. mała rada zamiast ich wyzywać spróbuj mocnej riposty .powodzenia
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 121 407