Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Nie wiem co robić...

pilkarka09 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 05.04.2020 21:32
Od dawna podoba mi się pewnie chłopak jakiś czas temu napisałam mu, że chciałabym się z nin pilnie spotkać. On się zgodził. Spotkaliśmy się tego samego dnia wieczorem powiedziałam mu, że mi się podoba a co z tym zrobi nie mój interes. Powiedziałam mu to po to żeby po prostu wiedział a fajnie by było gdyby coś z tego wyszło...
Powiedział mi tylko, że też o tym myślał, ale czas pokaże. To ja cały czas nakręcałam rozmowę czułam się dziwnie ...
po spotkniu napisał mi kilka zdań o tym, że o tym wszystkim myślał, ale musi się zastanowić i wql . Tego samego wieczoru zaczął kręcić do mojej koleżanki ona mi o tym powiedziała i wysłała ss.
Było mi przykro...
Od tego czasu minęło około 3/4 miesiące pisze do mnie tylko jak coś chce tak to się nie odzywa ... myślałam,że uda mi się o nim zapomnieć... ale to nie jest takie proste
Mam na niego czekać? Mam walczyć?
Narzucać się? Czy lepiej odpuścić?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 621
Kciuki w górę: 398
Kciuki w dół: 738
1 0
Dodano: 06.04.2020 04:52
Odpuść.
girlbad Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 12.04.2020 01:00
walcz
marta_88_vip Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0

Pisze z: DE/PL
1 0
Dodano: 13.04.2020 15:53
póki co odpuść. poczekaj. moze po czasie sam zobaczy co stracil..
martuska88
dziewczyna0 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 23
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 14.07.2020 14:28
odpuść
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 079