Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Nie wiem co mam robić

takajednazalosna Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 2
0 1
Dodano: 25.04.2019 16:59
Hej. Pewnie każdy pomyśli, że kłamie, ale ja nie umiem sobie już poradzić z moim życiem... Za dwa miesiące skończę 15 lat, a już mam dosyć całego tego cholernego przedstawienia zwanego 'życiem'. Co ja mam robić? Jak mam sobie poradzić z tym, że w domu czuję się odrzucona? Najgorzsze jest to, że nie mogę o tym nikomu powiedzieć... Mama by się załamała. Pedagog szkolna by jej o wszystkim powiedziała gdyby się dowiedziała. Została mi tylko przyjaciółka, która jest w podobnej sytuacji, ale ona ma już swierdzoną depresje. Po prostu się załamałam...
reklamy ukryte
reklamy ukryte
benji05 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 17
0 1
Dodano: 26.04.2019 18:58
"weź nie pierdol uśmiechnij się i żyj" prosta zasada
takajednazalosna Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 2
0 1
Dodano: 26.04.2019 19:34
naprawdę próbowałam
szalona04 Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 01.05.2019 09:50
Polecam znaleźć sobie jakieś hobby, to serio pomaga. Kiedyś jak byłam w podobnym wieku do Ciebie też czułam się odrzucona. Jestem najmłodsza z rodziny. Rodzeństwo jest ode mnie dużo starsze, przez co nigdy mnie nigdzie ze sobą nie zabierali, o niczym nie mówili bo że niby nie zrozumiem. Więc siedząc tak w domu postanowiłam się tym nie przejmować i zacząć żyć swoim życiem. I powiem Ci ze to była najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć. Dziś jestem szczęśliwa kobieta, która ma dobry kontakt z rodziną.
A jeżeli czujesz się samotna to polecam zaadaptować pieska, nie dość że da Ci dużo miłość, to dodatkowo nauczysz się przy nim odpowiedzialność. Tak więc dziewczyno głowa do góry! Całe życie przed Tobą.
xnora Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 9
0 0
Dodano: 01.05.2019 18:55
Moim sposobem na problemy i depresje bylo wybranie sie do psycholog. Naprawdę, polecam , ponieważ zmieniło mi sie spostrzeganie na zycie , na problemy. Wizyty polegaly na terapi,a oprocz tego wzielam sie w garść . Zaczelam ćwiczyć ostro przez co wyrzucalam z siebie zlosc.
xnora Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 9
0 0
Dodano: 01.05.2019 18:57
napisz do mnie na priv.
Anonim_89 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 14.05.2019 21:25
Ja też mam dość tego życia, mam 14 lat i chciałabym mieć "spokój". Na samą myśl ile mnie jeszcze czeka poprostu mam dość. Nie chcę mi się już nic... totalnie nic. Mam na wszystko wywalone tłumacząc sobie i tak umrę, nie muszę mieć paska na świadectwie itp. poprostu czekam na śmierć. Może to dziwne ale tak to jest...
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 541