Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Nie mogę poradzić sobie z zazdrością

Krolewnasniezka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 02.10.2017 12:10
Jestem w związku od 5 lat. Mamy 3letnie dziecko, dom i stabilizację. Możnaby powiedzieć że jestem szczęściarą. Mój facet pomaga mi dosłownie we wszystkim. Nie jest typowym macho. Może poza jednym małym detalem.. uwielbia kobiety... gdy tylko widzi jakąś ładną dziewczynę widzi za nią wzrokiem.. ogląda filmy pornograficzne. Na Facebooku obserwuje typowo stereotypowe "plastiki" ż tona makijażu i skąpo ubrane. Wprawia mnie to w kompleksy i sprawia że czuje się nieatrakcyjnie. Nie należę do brzydkich kobiet. Zawsze miałam powodzenie u płci przeciwnej i nie tylko. Nie należę do pruderyjnych kochanek. Jestem raczej otwarta kobietą. Dlatego też nie mogę zrozumieć dlaczego on ogląda ciągle inne panny.. twierdzi że mnie kocha a ja mam wątpliwości. Czy to ja jestem chorobliwie zazdrosna, czy zakomlpeksiona?? Ty to on nie jest w porządku..? Czy mu nie wystarczam? Czy faceci po prostu tak mają i pozostaje mi tylko to zaakceptować..?
Dodam tylko że niedawno mi się oświadczył. A ja mam obawy... boję się że kiedyś mnie zostawi dla jednej z takich wypacykowanych kobiet.. jak to jest naprawdę z Wami- facetami..?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
On26 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 3
2 0
Dodano: 04.10.2017 13:17
Taka nasza natura. Kocha Cię. Możesz być spokojna. Ewentualnie porozmawiaj z nim. Powiedz mu to co czujesz. Jak nie pomoże zrób podobnie do niego. Odrazu przestanie. Gwarantuje że działa
Carly Wróżbita Maciej
Postów na forum: 14
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 0

Płeć: kobieta
Pisze z: z domu
1 0
Dodano: 08.10.2017 17:29
porozmawiaj z nim i powiedz mu ze zle sie z tym czujesz a jesli nie zrozumie rob to samo co on:D
Kozioł Wróżbita Maciej
Postów na forum: 125
Kciuki w górę: 24
Kciuki w dół: 4

Płeć: mężczyzna
1 0
Dodano: 10.10.2017 18:27
Odpowiadając żartobliwie "to że jest na diecie to nie znaczy, że nie może patrzeć w menu" :)
A tak serio to możesz być spokojna. Taka samcza natura. Na codzień Twój facet daje Ci dowody miłości. Nie muszą to być koniecznie kwiaty. W życiu codziennym może to być chociażby pomoc przy dziecku i odciążanie w domowych obowiązkach.
lepsza_ja Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 13.11.2017 02:24
Pomoc w domu, przy dziecku to mnie bawi. Jak by dziecko sobie kobieta sama zrobiła.
Ravell Wróżbita Maciej
Postów na forum: 23
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 0

Płeć: mężczyzna
Pisze z: Śląsk
0 0
Dodano: 18.11.2017 21:09
Jeżeli chodzi o Ciebie to najwidoczniej masz jakieś problemy z samooceną, mówi się że ten kto zazdrosny ma niskie poczucie wartości i nie piszę tego złośliwie. Popracuj nad samooceną i będzie git. Co do twojego faceta i ogólnie nas, nie zapominaj że jesteśmy wzrokowcami i lubimy patrzeć na kobiety więc pozostaje Ci to zaakceptować.
Oczywiście pozostaje też druga opcja mianowicie z racji tego że kobiety mają za sobą prawo jak i większość wpływów w tym kraju możesz wpuścić go w kanał i zacząć od nowa.

Pozdrawiam
Ludzie często myślą że jesteśmy tym co widzą a nie tym kim jesteśmy na prawdę.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 129 805