Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Nauczyciel

Niemam_konta Wróżbita Maciej
Postów na forum: 29
Kciuki w górę: 21
Kciuki w dół: 16
0 1
Dodano: 06.11.2017 17:06
Jestem zwykłą czternastolatką z Mazowsza z normalnymi zainteresowaniami, ale niecodziennymi zboczeniami. A mianowicie, podobają mi się starsi mężczyźni. Zakochałam się w nauczycielu. Ma on koło 50-ciu lat i wcale nie jest jakoś powalająco przystojny, a nawet przeciwnie lecz jego usposobienie, uśmiech i śmieszne żarty przyciągają mnie do niego jak magnes. Wiem o nim właściwie wszystko, gdzie mieszka, jakim jeździ samochodem i co najważniejsze, że jest starym kawalerem. Jak widzę go na korytarzu to zawsze staram się go jakos zagadac. Mowie czasem o byle czym żeby tylko byc przy nim. Jak sie do mnie usmiechnie to nogi same uginaja mi sie ze szczescia a gdy z nim rozmawiam to aż zaczyna robić mi sie mokro z podniecenia...
Najlepsze jest to, że on często się do mnie uśmiecha. Myślę że mnie lubi... Z geografii (bo tego przedmiotu uczy) mam bardzo dobre oceny. Raz nawet mi się śniło, że chce mnie zgwałcić aato mi się podobało. Problem w tym, że bardzo chciałabym aby wiedział o moich uczuciach i o tym że jest taki cudowny! Jak wcześniej napisałam często się do mnie śmieje czy uśmiecha i razem rozmawiamy. Nawet kilka razy doknął mnie w ramie. To było cudowne. Mamy bardziej luźne relacje. Jak myślicie może coś z tego będzie? Przypomnę że jest kawalerem i takim troche zboczonym. Niestety nie mogę tutaj dodać tekstu jaki powiedział bo jeszcze w szkole zacznął podejrzewać że ja to ja. Więc co mam robić aby mnie zauważył? Bardzo bym chciała abyśmy jeszcze bardziej zbliżyli się do siebie.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
armandobi Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 9
Kciuki w dół: 13

2 4
Dodano: 13.11.2017 06:38
sexy sie ubierz.musisz znalez sie sam na sam z nim
koietuj,fliruj
albo od razu na całość pomasuj mu krocze wyjmij kutasa
olanowa Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 16.11.2017 18:36
Mam ten sam problem...tylko jakby to powiedzieć z dyrektorem.
xPolishUnicorn Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 13
Kciuki w dół: 1
13 1
Dodano: 16.12.2017 22:26
Japierdole, gdzie ja kurwa trafiłam ;-;
Czekoladowy_Samotnik Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 02.01.2018 23:04
same xPolishUnicorn ... same...
Gówno z dupy wieloryba. Ta kropka to śmierć suko ;).
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 625