Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Najgorsza rzecz jaką zrobiłem w życiu

nana12345 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 22.01.2017 12:37
Z moją dziewczyną jestem już 2 lata. Tworzymy na świetny związek, zawsze potrafimy się dogadać i poważnie myślimy o wspólnej przyszłości, jednak ostatnio stało się coś co może pokrzyżować nasze plany..

Na jeden z imprez na której jej nie było dopuściłem się zdrady.. Byłem strasznie pijany, ledwo to pamiętam, ale wiem że to się stało i czuje się z tym okropnie. Wstyd mi za samego siebie, gdybym tylko mógł cofnąć czas.. Ona dalej nic nie wie i boje się jej tego powiedzieć, nie dlatego że będzie na mnie zła bo wiem, że zawaliłem sprawę i karma do mnie wróci prędzej czy później, ale wiem że to mogłoby spowodować u niej uraz na psychice do końca życia. Ona już trochę w życiu przeszła(nie z mojej winy) i nie chce żeby znów poczuła się skrzywdzona bo jest wspaniałą osobą i na to nie zasługuje.
Po tym co zrobiłem dalej chce z nią być, chce być dla niej najlepszą wersją siebie, a tamten jeden raz nic dla mnie nie znaczył. Jednak ciągle mam wyrzuty sumienia i nie wiem co z nimi zrobić, chciałbym to po prostu odpokutować i puścić w niepamięć..
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zoey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 246
Kciuki w górę: 86
Kciuki w dół: 16

2 0
Dodano: 22.01.2017 14:09
Pocieszę cię: ten czyn będzie też skazą na twojej psychice a nie tylko na jej.
A tak naprawdę to wygląda jakbyś zasłaniał się przed wyznaniem prawdy tym, że nie chcesz jej skrzywdzić. To bardzo tania wymówka.
W końcu kiedyś twoja zdrada wyjdzie na jaw. Uważasz, że jeżeli sprawa się przedawni to straci moc? A pokutuj sobie ile wlezie w takim razie.
,,Możliwe że ten wariat jest tutaj ostatnim normalnym człowiekiem"
Halred Wróżbita Maciej
Postów na forum: 44
Kciuki w górę: 43
Kciuki w dół: 96
0 6
Dodano: 22.01.2017 15:14
To nic takiego, po prostu sprawdzałeś czy dalej ją kochasz. Kobiety często tak robią.
Kozioł Wróżbita Maciej
Postów na forum: 125
Kciuki w górę: 24
Kciuki w dół: 4

0 0
Dodano: 22.01.2017 16:57
Ta sytuacja ma też drugą stronę, a mianowicie kobieta z która to zrobiłeś. Rozmawiałeś z nią na temat tej imprezy? W oczach niektórych to że byłeś po alkoholu to nie znaczy, że byłeś usprawiedliwiony, to znaczy, że uwolniłeś swoje żądze wobec tej koleżanki, co może Cię stawiać w jeszcze gorszym świetle.
Tak więc jedynie co to rozmowa z obiema Paniami, może rozjaśnić Ci sytuację, a jak to przyjmie Twoja dziewczyna zależy w dużej mierze od Ciebie. Kryć się nie raczej sensu, bo jak sam przyznałeś karma wróci, bo zapewne na tej imprezie nie byliście sami i inni znajomi zapewne wiedzą gdzie i z kim zniknąłeś.
0 0
Dodano: 22.01.2017 17:03
Znajoma też jest w związku i stwierdziła, że ona prawdy nie ma zamiaru wyjawiać, a nikt poza nami o tym nie wie.. Wiem, że alkohol to słaba wymówka, ale trzeźwy bym tego na pewno nie zrobił. Boje się po prostu, że jak jej to powiem to ona zamknie się na cały świat i zmarnuje sobie życie bo wiem, że w przeszłości też była krzywdzona.
Kozioł Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 22.01.2017 19:15
Tak więc niech to pozostanie waszą słodką tajemnicą. Miej świadomość, że śpisz na tykającej bombie. A kiedy wybuchnie? To już zależy od waszej dwójki ( Ciebie i koleżanki). A gryzące sumienie niech będzie karą. Następnym razem będziesz się pilnował z alkoholem.
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
3 0
Dodano: 22.01.2017 19:20
Ona i tak się dowie, prędzej lub później, nie da się ukryć takich rzeczy, one zawsze wychodzą, a lepiej, żeby dowiedziała się od Ciebie, niż żeby za parę lat dowiedziała się od losu, wtedy to będzie o wiele boleśniejszy cios dla niej, jak i dla Waszego związku, który w takim wypadku będziesz mógł spisać na straty, a przy pierwszej opcji, jeżeli naprawdę tego żałujesz to kto wie..., może Ci wybaczyć, okłamywanie bliskiej osoby nigdy nie wychodzi na dobre, bo kłamstwo zawsze wyjdzie, a za kłamstwo są kolejne konsekwencje, chcesz więcej problemów sobie narobić....
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
0 0
Dodano: 22.01.2017 19:57
Tak więc niech to pozostanie waszą słodką tajemnicą. Miej świadomość, że śpisz na tykającej bombie. A kiedy wybuchnie? To już zależy od waszej dwójki ( Ciebie i koleżanki). A gryzące sumienie niech będzie karą. Następnym razem będziesz się pilnował z alkoholem.

Myślisz, że gryzące sumienie i wyrzuty sumienia kiedykolwiek mi miną?

Ona i tak się dowie, prędzej lub później, nie da się ukryć takich rzeczy, one zawsze wychodzą, a lepiej, żeby dowiedziała się od Ciebie, niż żeby za parę lat dowiedziała się od losu, wtedy to będzie o wiele boleśniejszy cios dla niej, jak i dla Waszego związku, który w takim wypadku będziesz mógł spisać na straty, a przy pierwszej opcji, jeżeli naprawdę tego żałujesz to kto wie..., może Ci wybaczyć, okłamywanie bliskiej osoby nigdy nie wychodzi na dobre, bo kłamstwo zawsze wyjdzie, a za kłamstwo są kolejne konsekwencje, chcesz więcej problemów sobie narobić....

Nie wiem szczerze co teraz jest dla niej lepsze..
Kozioł Wróżbita Maciej

1 0
Dodano: 22.01.2017 21:29
monika8822 dobrze prawi, ale na powyższe pytania musisz już sobie sam odpowiedzieć. Sumienie i wyrzuty ustąpią na pewno jak ujawnisz jej prawdę, a kiedy to już sam ocenisz - "lepiej późno niż wcale - powiedziała babcia wbiegająca na peron widząc odjeżdżający pociąg"
p.s. taki żarcik na rozluźnienie ;)
0 0
Dodano: 23.01.2017 18:47
Dzięki wielkie za pomoc i porady, podejmę decyzję po jej egzaminach bo nie chce żeby jeszcze z mojej winy czegoś nie zdała...
Kozioł Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 23.01.2017 22:36
Ważne, że poszerzyłeś swoje horyzonty. Na pewno dobrze wybierzesz. Powodzenia :)
Konto usunięte
0 0
Dodano: 24.01.2017 10:23
za
asus Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 2
0 1
Dodano: 19.04.2017 15:26
Nic jej nie mów, no zdarza się... Laski po pijaku nie są lepsze ;-)
kotkot111 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
0 0
Dodano: 22.07.2017 18:15
Jeżeli Cię kocha wybaczy.
:)
Antanoli Wróżbita Maciej
Postów na forum: 34
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 5

Pisze z: Strasburg
0 0
Dodano: 30.07.2019 15:23
Nie mów jej niczego. Wyrzuty sumienia można odrzucić, potrzeba do tego czasu i pracy. Nie raz zdrada jest lekarstwem na brak chemii w związku. Trzeba tylko wiedzieć jak tę energię spożytkować.
Psychoterapeuta. Seksuolog. Pracuję w agencji modelingu z Strasburga. Pomagam młodym osobom rozumieć siebie i swoją drogę. Także pomagam parom, małżeństwom znaleźć rozwiązania dla tematów tabu.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 636