Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Myśli samobójcze

GreenAngel Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 11.02.2018 01:32
Od jakiegoś czasu miewam myśli samobójcze. Czasami jestem w takim stanie, że żegnam się z ludźmi i planuję swoje samobójstwo.

Nie wiem, jak sobie z tym radzić. Z każdym dniem pragnę swojej śmierci jeszcze bardziej.

Jeżeli chcesz napisać 'zabij się' to, proszę, zachowaj to dla siebie.

Rozcznikowo mam 14 lat, ale nie chcę już żyć dłużej.

Ostatnio edytowano: 11.02.2018 01:34

Smutno mi :(
reklamy ukryte
reklamy ukryte
daka92 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 247
Kciuki w górę: 70
Kciuki w dół: 52

Pisze z: starogard gdański
3 0
Dodano: 11.02.2018 01:49
prv chetnie porozmawiam
popisze,pogadam na kazdy temat
jestem w miare powaznym szczerym 25 letnim chlopakiem,ktory rowniez pozna nowe osoby
Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
2 0
Dodano: 11.02.2018 17:20
Musisz być silny/silna. Sama mam załamania emocjonalne i pragne sie zabić ale (sama nie wiem jak mi sie to udaje ale powstrzymuje sie). Ja swoje samobójstwo zaplanowalam ze wezme dużo tabletek nasennych... Chcialam isc do apteki zeby kupic "na wszelki wypadek" zeby miec i wziasc... Mówie ci NIE MIEJ W DOMU PRZEDMIOTÓW KTÓRYMI CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ SIĘ ZABIĆ. Gdybym poszła kupiła to już kilka tygodni temu by mnie tu nie było... Zawsze w momencie bezsilności płaczę i wychodzę z psem na dłuższy spacer ze słuchawkami w uszach lub pobiegać z psem. Polecam piosenke soudn't grace 100. Ta piosenka mi pomaga jak sobie spaceruje. I też nie biore pieniędzy ze sobą żeby mnie nie kusiło kupić tabletki...
Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
2 0
Dodano: 11.02.2018 17:21
Mam 15 lat. (za miesiąc)
junek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 5

Pisze z: pomorze
2 0
Dodano: 13.02.2018 18:00
bacz silna me mysli tez sa take zeby opuscicz ten swiat ale za kazdym razem gdy o tym myslem to cofam sie w przeszlosc gdy moja sistra to srobila
Nati2005 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 18
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 1

0 1
Dodano: 18.02.2018 00:25
pisz priv
karolinka99 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 18.02.2018 18:52
uwierz mi nie warto masz cale zycie przed soba nie marnuj tego !
$$$$$$
aisha777 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w dół: 2
0 0
Dodano: 25.02.2018 07:29
szkoda marnotrastwa życia na samobójstwo. Życie jest jakie jest, raz jest dobrze a raz źle :) u każdego tak jest I jak nauczysz się z tym żyć z czasem, to będzie łatwiej. Ja życie traktuję, jako naukę, doświadczenia, błędy na które można traktować, jako "uczenie się", ale nie jako porażkę, bo wtedy można nakręcać spiralę I wpaść w dół, wmawiając sobie poczucie winy, a nie warto... bo życie ma wiele niespodzianek I to można zrozumieć na późniejszych etapach życia :-). otoczenia bywają trudne, ale da się z tym oswoić :)... czasami jest się na nie skazanym, a czasem wybiera :) w wyborach dobre są pozytywne znajomości :-). a z tym pierwszym to trzeba siebie wytrenować I swoje cechy w przebywaniu, w trudniejszych otocczeniach czy takich, gdzie różnisz się od innych znacząco lub oni :-)...
kokaloka Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 24.03.2018 23:24
Te mysli ktore sa w twojej głowie, te negatywne mysli nazywam je demony nie pozwalaja nam byc tutaj szczęśliwym. Na tym swiecie w wiekszosci na 1 moejscu stawia sie wyglad a potem wnetrze człowieka. Slonce przeciwstawić trzeba sie tym myslom i pokochac siebie. Zaczac od rzeczy ktora sprawi nam radość moze jazda na rowerze?
Rivienlane Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 12.04.2018 23:55
Dołączam się, pisz na priv, wiem jak się czujesz i mam szczerą nadzieję, że z tego wyjdziesz, a co dwa debile samobójcy to nie jeden, dasz radę :)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 559