Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Może jestem zły, ale to jest śmieszne.

deathmetalvege Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 13
Kciuki w dół: 2
2 1
Dodano: 13.08.2018 01:05
U nas w szkole jest taki debil, który tak mnie wh*rwia, że nie mogę wytrzymać. Ten mój "kolega" ma najlepsze oceny z całej klasy ponieważ potrafi dobrze manipulować nauczycielami (jest ministrantem, więc pewne tej manipulacji nauczył się w kościele XD). Poza tym on jest zadeklarowanym mięsożercą i specjalnie mówi mi na złość o mięsie (jestem wege) i jak raz klasa zamawiała kebaby to on wymachiwał mi nim przed twarzą. Poza tym on jest homofobem, a mam przyjaciela geja i przyjaciółkę bi. Poza tym on jest taki zboczony (jak większość osób z mojej klasy) i czasami opowiada o swoim... no wiecie. Po prostu on mnie bardzo wkurza do tego stopnia, że mam ochotę mu urwać jaja. Pewnego dnia jednak przytrafiło mu się coś bolesnego właśnie w to miejsce. Pewnego dnia na w-fie siedziałem na ławce a reszta grała w siatkówkę. Wtedy piłka poleciała prosto na klejnoty tego debila. Gdy tak złapał się tam i zaczął się zwijać z bólu to było takie śmieszne. Do tego jak trener się go spytał "Co cię boli?" to w ogóle obciach przy całej klasie. Szkoda, że przestało go boleć po paru minutach. Pewnie powiecie, że jestem jakiś nienormalny bo mu złożeczę ale on sobie na to zasłużył.
Teraz pytanie do was. Śmialiście się kiedyś z czyjegoś cierpienia (zwłaszcza z cierpienia kogoś kogo nie lubicie)?
Vegan
Metal growler
Animals lover
Arch Enemy and Alissa White-Gluz fan
reklamy ukryte
reklamy ukryte
franek111 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 6
5 2
Dodano: 01.09.2018 17:14
Daj mi do niego numer to może sie zakolegujemy
Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
2 1
Dodano: 05.11.2018 18:02
A mało to razy się z kogoś śmiało albo życzyło czegoś złego... Wkurwiał cięto normalne że nie życzysz mu spełnienia marzeń itp
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 299
Kciuki w górę: 72
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
1 2
Dodano: 31.03.2019 23:12
Hm
sad bitch
CarryPotter Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1

Pisze z: Privert Drive
0 0
Dodano: 13.07.2019 12:06
+1 xD

Ostatnio edytowano: 13.07.2019 12:07

"To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu a nie liczba ich wyznawców."
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 903