Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

moje życie

angelaaa2005 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 13
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 14
0 1
Dodano: 27.04.2019 18:38
Hejka właśnie w tym roku skończyłam 14 lat... I chciałam wam się trochę wyżalic. Od urodzenia nie miałam łatwo, ponieważ mój ojciec był alkoholikiem a do tego znęcał się nade mną i mamą psychicznie oraz czasami fizycznie. Mam bardzo złe doświadczenia z mojego dzieciństwa... Od małego mam otyłość i jak na 14 latke ważę 72 kg na 160 wzrostu. W wieku 10 lat mój własny sąsiad próbował mnie zgwałcić :( Za to w 2016/17 mój ojciec usiłował udusić moją matkę, w ten sam dzień ja byłam u wujka i od tamtego czasu mieszkałam sama z mamą u cioci na dwóch pokojach, dodam że było nas 6 więc nie zbyt fajnie. W 2018 wprowadziliśmy się do miasta na swoje, a ja poszłam do nowej szkoły. Tam byłam wyzywana od różnych także niektórzy uważają mnie za dzi*ke bo podobno zmieniam za często chłopaków i wgl nawet była plotka że chciałam komuś dać dupy... W 2018/19 zaczęła się znowu szkoła i chyba jakoś dwa/trzy tyg tylko w szkole byłam, od tamtego czasu nie chodzę do SQL aż do teraz tzn jakoś prawie cały rok ostanio jakoś w grudniu dopuściłam się kradzieży sama nie wiem czemu. Oczywiście przyłapali mnie na tym i zawiadomili policję i moją mamę.. Wstyd. Do tego moji znajomi niby tacy przyjaciele a co się dowiaduję każdy mnie wyzywa nawet moje naj przyjaciółka. Teraz grozi mi ośrodek lub kurator za 20 dni mam sprawę, depresję i do tego myśli samobójcze, a co do szkoły boję się pójść bo co o niej pomyślę to robi mi się nie dobrze i wgl... Myślę żeby przed sprawa coś sobie zrobić ehh wiem że swojego głupstwa nie cofne ale boli mnie to że moja mama po tym wszystkim mnie olewa i ciągle na mnie krzyczy ostanio nawet w nerwach powiedziałam że wolałabym trafić do ośrodka niż z nią mieszkać, albo że mam w nią wyjebane bo jest najgorsza... Czy ktoś też może mi powiedzieć jak jest w ośrodku czy naprawdę tam się znecaja i czy można używać telefonu... :((

Ostatnio edytowano: 27.04.2019 19:28

reklamy ukryte
reklamy ukryte
Martwy Wróżbita Maciej
Postów na forum: 29
Kciuki w górę: 18
Kciuki w dół: 19

Pisze z: Piekło
0 1
Dodano: 28.04.2019 11:52
Szczerze? W ośrodku cię bardziej zniszczą niż na wolności. Tam nie będzie pierdolenia o depresji czy o tym że się czegoś boisz. Raz za razem będzie wpierdol by cie ustawić do pionu jak się będziesz stawiać
Harówka dla diabła
Kaftanu kryminał
ej3maj_sie Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 21
2 0
Dodano: 29.04.2019 09:26
Jest kilka rodzajów ośrodków, Mos-teoretycznie lagodniejszy i Mow, i chyba poprawczaki. Na górze jest szkoła na dole mieszkania, przyznawane są punkty za oceny jeśli dobrze się uczysz możesz telefon albo wyjść do domu czy coś. Posiłki są w określanych porcjach, albo jesz albo jesteś głodna. jak bedziesz sie uczyla i trafisz na dobre towarzystwo to nie koniec świata
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 621
Kciuki w górę: 398
Kciuki w dół: 738
0 3
Dodano: 29.04.2019 22:39
.

Ostatnio edytowano: 02.05.2019 10:18

Martwy Wróżbita Maciej

0 1
Dodano: 30.04.2019 08:20
Hyhyhyhy kacperku sądzisz że nie wiem jak się na ośrodku? Byłem już tam wiele lat i przez te kilka lat multum razy stamtąd spierdalałem gdyż nie da się tam żyć. Ośrodek buduje charakter a nie tworzy bezpieczny świat z resocjalizacją. Dla polskich zakładów i ośrodków resocjalizacja to pojęcie martwe więc mi tu nie pierdol że jest inaczej. A co do wpisów jak mi źle i nie dobrze to wiedz że uwielbiam piekło w którym aktualnie się znajduje. Pozdro
Harówka dla diabła
Kaftanu kryminał
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 621
Kciuki w górę: 398
Kciuki w dół: 738
0 2
Dodano: 30.04.2019 10:31
.

Ostatnio edytowano: 02.05.2019 10:18

Martwy Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 30.04.2019 20:59
Co z tego że ty ich znasz skoro nigdy tam nie byłeś. A co jeśli cię okłamują a ty łykasz to jak pelikan? Co do moich ucieczek to je będę chwalił bo to najlepsze chwile jakie spędziłem podczas pobytu tam. To nie jest kwestia nauczycieli czy ludzi którzy są tam z różnych powodów tylko jednej i najważniejszej rzeczy "dyscypliny" ; jak duża wagę do tego przywiązują. W naprawdę wielu przypadkach jest tak że to osadzona tam młodzież ustala własne zasady a złamanie tych zasad kończy się wpierdolem :)
Harówka dla diabła
Kaftanu kryminał
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 299