Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Moja dziewczyna nie wie, że jestem trans

Metafiza Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 15.09.2016 13:39
Mój wujek Nicholas (teraz wujek, wcześniej ciotka) miał coś podobnego, znaczy może nie identyczną sytuację, bo poznał kobietę już po swojej transformacji i po kilku tygodniach wspólnego życia powiedział jej o tym kim był i kim jest teraz. Dziewczyna niestety nie wytrzymała tej presji i odeszła od niego. Co nie zmienia faktu, że teraz jest w szczęśliwym związku z nową kobietą, która go całkowicie akceptuje.

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.
beer18 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
1 0
Dodano: 15.09.2016 14:12
Powiedz jej całą prawdę jeśli Cię kocha to zrozumie. I zostanie. Jak będziesz ją okłamywać to stracisz ją na zawsze. Na kłamstwie długo nie pociągniesz. Lepsza prawda niż kłamstwo.
Nieznajoma-22 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
0 0
Dodano: 15.09.2016 15:31
moim zdaniem zwyczajna rozmowa najwiecej tu da, a jezeli dziewczyna Cie nie zechce no to najwidoczniej na swiecie nie kochala Cie ;) Pozdrawiam
YenneferHeach Wróżbita Maciej
1 1
Dodano: 15.09.2016 15:39
@YoLoXXX ja akceptuje siebie jak najbardziej! Ale to nie znaczy, że muszę tolerować i akceptować takie wynaturzenia. Wracając do pytania @Anonimowego, to jego "dziewczyna" powinna się dowiedzieć o nim jak najprędzej. W przeciwnym razie będzie jeszcze gorzej niż jest teraz. To wszystko co mam do powiedzenia w tym temacie.

Wybacz, ale widać to twój mózg jest wynaturzony, nie wolno Ci oceniać tego kto co dla siebie zrobił. Skoro osoba inicjująca ten wątek źle czuła się w ciele kobiety pozostaje nam to zaakceptować.

Drogi Anonimowy, porozmawiaj z nią szczerze, będzie to na pewno najlepszym rozwiązaniem. Niezależnie od tego co powie musisz liczyć się z tym, że nie każdy potrafi zaakceptować podobnej sytuacji. Uważam, że szczerość jest znacznie lepsza od kłamstwa, nie ważne jaki rodzaj kłamstwa miałby to być.
Pozdrawiam :)
Konto usunięte
2 0
Dodano: 15.09.2016 15:43
nie wolno Ci oceniać tego kto co dla siebie zrobił
A to dlaczego mu nie wolno? Za to tobie już wolno go oceniać widać to twój mózg jest wynaturzony

Nikt nie ma obowiązku akceptowania czegokolwiek! Każdy ma prawo do oceny i każdy będzie to robił, bo to leży w naturze człowieka. Zostaje tylko kwestia tego, czy to powie, jak to powie i komu.

Nie odnoszę się tutaj do sprawy autora tematu.

Uważam, że szczerość jest znacznie lepsza od kłamstwa, nie ważne jaki rodzaj kłamstwa miałby to być.
Już widzę, jak wy wszyscy tutaj tacy prawdomówni jesteście.
Są sytuacje, gdzie kłamstwo jest lepsze! Oczywiście takich sytuacji jest mało, trzeba wiedzieć kiedy i w jaki sposób zastosować.
Uważam, że takie podejście jest dobre. Tymczasem bycie hipokrytą (każdy kłamie, często nawet nieświadomie), który zawsze mówi prawdę, nawet jeśli w ten sposób wyrządzi 10 razy tyle złego sobie i innym jest podejściem pseudo-odpowiednim (nie mogłem znaleźć lepszego słowa). Teraz sobie pomyślicie, że jestem kłamliwy. Otóż nie.
Właśnie wiele osób szanuje mnie za moją szczerość, ale to nie oznacza, że w odpowiedniej sytuacji nie zastosuje kłamstwa, które da pozytywny efekty niekoniecznie mi, ale też innym.

Ostatnio edytowano: 15.09.2016 15:51

hatteria Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1

2 0
Dodano: 15.09.2016 16:39
Trochę kultury, człowieku. Każdy ma prawo być tym, kim chce.

Wielki obrońca się znalazł. Gdyby Bóg chciał, żeby był mężczyzną to by go takiego zrobił, ale jest kobietą i zawsze pozostanie, nie da nic obcięcie ganitaliów i jakieś terapie hormonalne. Nie rozumiem takich ludzi. A na dodatek kłamię swoją dziewczynę! I to też pochwalasz?

PrawdziwyPolaku nie każdy jest wierzący, a w świetle prawa autor jest mężczyzną. Nie musisz tego akceptować, ale powinieneś tolerować. Inaczej wyrządzasz krzywdę tej osobie. Nigdy nie byłeś w jej ciele. A co, jeśli Ty byś się urodził jako kobieta, a umysłem byłbyś taki, jak teraz? Być może byś to tolerował, ale nie każ tego robić jemu. Nietolerując go takim, jakim jest teraz, sugerujesz mu nietolerancję siebie w "nowym ciele".
Bajbuska Wróżbita Maciej
Postów na forum: 21
Kciuki w górę: 2

1 1
Dodano: 16.09.2016 11:28
gorzka prawda zawsze jest najlepszym rozwiązaniem niż słodkie kłamstwa. jeśli ją kochasz zasługuje na to by znać prawde
kalipsoo Wróżbita Maciej
Postów na forum: 16

0 0
Dodano: 16.09.2016 17:51
Musisz jej powiedzieć bez wątpienia. Powinieneś już na początku znajomości to zrobić...
DDeyro Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
0 0
Dodano: 17.09.2016 07:32
@Anonimowy87, a może Anonimowa, to co robisz to wynaturzenie, powinnaś zostać kobietą. Co z tego, że naprawią cię operacyjnie, zawsze będziesz laską. A Twoja kobieta jak się dowie to i tak cię zapewne rzuci.

I każdy ma prawo wyrazić swoją opinię.
DDeyro Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
0 0
Dodano: 17.09.2016 07:41

Wielki obrońca się znalazł. Gdyby Bóg chciał, żeby był mężczyzną to by go takiego zrobił, ale jest kobietą i zawsze pozostanie, nie da nic obcięcie ganitaliów i jakieś terapie hormonalne. Nie rozumiem takich ludzi. A na dodatek kłamię swoją dziewczynę! I to też pochwalasz?

PrawdziwyPolaku nie każdy jest wierzący, a w świetle prawa autor jest mężczyzną. Nie musisz tego akceptować, ale powinieneś tolerować. Inaczej wyrządzasz krzywdę tej osobie. Nigdy nie byłeś w jej ciele. A co, jeśli Ty byś się urodził jako kobieta, a umysłem byłbyś taki, jak teraz? Być może byś to tolerował, ale nie każ tego robić jemu. Nietolerując go takim, jakim jest teraz, sugerujesz mu nietolerancję siebie w "nowym ciele".

Mam problem, a mianowicie mam bolca, a jednocześnie przez przeprost prostaty miewam pizde.. I to jest powód bym się z tym godził? Jestem, byłem i będę facetem. Tak się urodziłem, a że ktoś nie potrafi zaakceptować siebie takim jakim jest to jest problem psychiczny, nie cielesny. Może się kiedyś z tego wyznam, pierw skończę co zacząłem i wygram moje życie.
A co do prawdziwych Polaków, nie rozumiecie skąd się to bierze, mianowicie z naszych genów. Nasi pogańscy przodkowie opierali swe wierzenia na przyrodzie, obserwacjach, naturze. W naturze nie jest to nie możliwe i dlatego dla tych najczystszej krwi(oczywiście nie zawsze jest to powód do takich przekonań, ale często ułatwia decyzje) jest to niezrozumiałe.

"-This is madness.

" -No, this is Spartaaaa! "
Green Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 17.09.2016 21:29
Uważam, że powinna wiedzieć
2
»
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 873