Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mój pies jest dziwny.

AnonimKitten Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 2
0 0
Dodano: 25.08.2018 11:15
Już od kilku lat mam psa, bardzo go kocham, ale niedawno postanowiłam zaadoptować kotka. Tylko mam problem, bo za każdym razem gdy pies jest blisko kota, nie szczeka ani nic tylko się ślini i oblizuje bardziej niż zwykle. Nie wiem czy on chce tego kota zjeść, czy coś, ale jedynymi zwierzętami do których czasem był wrogo nastawiony były nieznajome psy. Co mam zrobić?!
reklamy ukryte
reklamy ukryte
haniahippopotam Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 28.08.2018 14:38
nie zbliżaj kota do psa
AnonimKitten Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w dół: 2
0 0
Dodano: 28.08.2018 14:44
nie zbliżaj kota do psa
ale ten kot to świr. Po całym domu lata i się boi, czego niewiadomo, i ja teraz się nawet o niego nie boję tylko o naszego psa biednego. Ja myślę że ten kot to tak szaleje że przez okno wyleci a ja wysoko mieszkam. Sąsiedzi narzekają i mówią żebym w niego głazem rzuciła, no ale jak w takiego kota rzucić? Jak go zabić niby? Szybciej on we mnie rzuci głazem, a somsiedzi to też się nie znają, bo oni tylko te mrówki, rybki i jaszczurki. No ja Pani powiem, że z tymi zwierzakami to ostatnio same problemy i z ludźmi też. Ostatnio zabrałam ze sobą psa w autobus no to ludzie mnie ochrzanili. Nawet do sklepu nie dojechałam. Ja nie rozumiem ich, przecież tą kupę co na środku autobusu zrobił to posprzątałam. Chyba pani rozumie!
analdestroyer Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w dół: 1
1 0
Dodano: 03.09.2018 07:43
Pies się ślini z podniecenia
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 903