Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Matka

krossangel736 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 29.06.2019 21:18
Moja mama byla 13 lat sama po roztaniu z moim ojcem . Po takim czasie odnowila przypadkiem kontakt ze starym znajomym i jakos zaiskrzyło . Zaczęła jeździć do niego . Wiem mam 18nascie lat i bardzo sie cieszyłam tym , że jest szczęśliwa . Jej facet mieszka w Niemczech . Cały czas tam jeździła z każdym wyjazdem byla szczęśliwa , ale gdy wraca zawsze znajdzie pretekst aby mi czyms dowalić . Ciągle mnie ciśnie że coś jest nie tak . Pomimo tego , że dom jest zawsze czysty , a jedzenie ugotowane . Ostatnio mnie szarpała i wyzywala za tatuaże , ktore zrobilam pół roku temu i ich nie ukrywałam. Zwlaszcza jak była w domu . Ona zauwazyla je dopiero teraz i mnie nawyzywala . Jak jest w domu to jest syf a jak jestem sama to mam czysto . Nie wiem co źle robię..
reklamy ukryte
reklamy ukryte
ksKacper Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 2

0 0
Dodano: 06.07.2019 20:47
Chesz popisac na priv ?
Szczęść Boże.
Jestem ksiedzem wikariuszem w Lublinie. Z miłą chęcią pomoge rozwiązać problem a przynajmniej zrobie to co w monej mocy.
krossangel736 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 06.07.2019 20:48
w sumie mogę
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 258
Kciuki w górę: 62
Kciuki w dół: 103

Pisze z: chujnia
0 0
Dodano: 31.07.2019 22:28
Mam podobnie z matką, ale ona przypierdala się o byle gówno. Nie ma nawet powodu by być wkurwiona. Tyle, że ona wyżywa się też na moimi ojcu,bracie czy siostrze
sad bitch
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 126 699