Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mam zdecydowanie za dużego zaganiacza

duzyJohn Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Kraków
2 0
Dodano: 16.09.2016 14:57
Cześć.

Mam problem, który wielu osobom może wydać się błahostką, ale dla mnie jest bardzo poważną sprawą. Od trzech miesięcy spotykam się z dziewczyną. Jest to moja pierwsza kobieta w życiu, a ja jestem jej pierwszym boyem. Wkrótce zaplanowaliśmy nasz pierwszy raz i właśnie z tym wiążą się moje obawy.

Zostałem bardzo hojnie obdarzony przez naturę. Nie pomyślcie sobie teraz, że się chwalę, czy coś takiego - wielkość mojego przyrodzenia jest dla mnie problemem, a nie powodem do dumy.

Mój Wacław ma mianowicie 27 centymetrów w stójce:/ Jest do dużo, nawet bardzo i mam tego świadomość. Jednak dotychczas nie było to dla mnie specjalnym problemem, stało się nim dopiero teraz.

Obawiam się, że moja ukochana zobaczywszy z czym ma do czynienia ucieknie z krzykiem, albo, w najlepszym wypadku, nie będzie wiedziała, co robić. Dodam jeszcze, że A. jest dosyć drobną i szczupłą dziewczyną.

Szczerze mówiąc, jestem tak zdesperowany, że zacząłem szukać w internecie informacji na temat chirurgicznych metod redukcji rozmiarów penisa:/
jestem duży. wszędzie.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
psychoLOSZKA Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 1
10 2
Dodano: 16.09.2016 14:59
Mój Wacław ma mianowicie 27 centymetrów w stójce:/

Wyjdź za mnie.
Konto usunięte
2 0
Dodano: 16.09.2016 15:04
Udaj się do chirurga i powiedz o całej sytuacji. No chyba, że wyrobisz sobie ruch kopulowania "do połowy", znaczy będziesz wracał, gdy członek wejdzie w połowie.
Ewentualnie możesz liczyć, że dziewczyna ma zapędy sado-maso
MaciekWro Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 20
3 2
Dodano: 16.09.2016 15:06
Gościu, ja ci zazdroszcze xD
Kasiulkaaaa Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 1
5 0
Dodano: 16.09.2016 15:07
Zdecydowanie tak, jak ktoś napisał wyżej - "wsuwanie" do połowy, kontrolowanie się i będzie wszystko ok.
duzyJohn Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 0

Pisze z: Kraków
1 0
Dodano: 16.09.2016 15:09
Gościu, ja ci zazdroszcze xD

Naprawdę, nie ma czego.

Rzeczywiście, kiedyś też się z tego cieszyłem, ale teraz, gdy spotykam się z A. widzę, że taki rozmiar to raczej problem, a nie powód do radości:/
jestem duży. wszędzie.
Konto usunięte
0 1
Dodano: 16.09.2016 15:28
Tak teraz mnie olśniło:
Nie zdziwiłbym się, gdyby ten temat był swego rodzaju ogłoszeniem :D/ ewentualnie kiepskim trollingiem
Odpuszczę sobie argumentację, nie chcę być kojarzony z tym

Ostatnio edytowano: 16.09.2016 15:29

Aero Wróżbita Maciej
Postów na forum: 18
Kciuki w górę: 13
2 0
Dodano: 16.09.2016 15:50
Powiem Ci, że nie powinieneś się martwić aż tak. Mam 26cm w zwodzie czyli zaledwie cm mniej od Ciebie. Z początku wielka duma, a jak zacząłem spotykać się z dziewczynami to wówczas był już strach, tym bardziej że drobne dziewczyny są w moim guście. Po własnych doświadczeniach przekonałem się, że postura kobiety nie zawsze ma związek z jej "głębokością". Raz byłem z dziewczyną, którą nazwałbyś kawałem baby, siatkarka, wyższa ode mnie o jakieś 4 cm, wysportowana ale wysoka. I wiesz co? Z nią był problem. Wchodził nawet nie do połowy i już był ból, a przede mną robiła to z dwoma facetami. Z kolei innym razem byłem z dziewczyną narawdę drobną, niziutką która przede mną miała jednego faceta i robiła to z nim tylko raz. O dziwo nie było problemu. Może za pierwszym razem bardzo uważałem, ale później wchodził już praktycznie cały a jej się to cholernie podobało (dodam że dwóm innym drobnym dziewczynom również). Jak widzisz anatomia potrafi zaskakiwać, ale uważaj i tak, wkładaj do połowy ok i ocenicie czy idzie dalej. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Powodzonka!
toxic_3 Wróżbita Maciej

Pisze z: N
2 0
Dodano: 16.09.2016 17:33
Wielkość nie ma znaczenia, jeśli ma się technikę. Mój poprzedni facet miał także sporego (dokładnych danych nie pamiętam) i jedyny problem jaki był przy długości jego przyrodzenia była przy zabawach ustami. Przy penetracji nie było żadnego problemu, było przyjemnie. Bólu nie było żadnego, bo wcześniejsza stymulacja pozwoliła na łagodne wejście. :) Nie martw się wielkością, jeśli będzie jej źle to pewnie powie, a jeśli nie będzie mówić nic, że boli czy coś, to znaczy że jest dobrze. Głowa do góry i spokojnie. :>
tusiak_ Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 16.09.2016 17:44
jeśli dziewczyna jest wyrozumiała to zrozumie o co chodzi.. moim zdaniem nie ma co się udawać do jakiś chirurgów czy coś, są przecież pozycje, w których możesz bez problemu uprawiać seks z dziewczyną mimo dużego rozmiaru penisa. poczytaj sobie o tym w necie ;) głowa do góry, nie ma co się załamywać, skąd wiesz, może się jej spodoba taki długi Wacuś ^^ pozdrawiam i powodzonka :D
Misiek1984 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
1 0
Dodano: 16.09.2016 21:56
Mój Wacław liczy aż 32 cm i moja pierwsza dziewczyna z którą jestem do tej pory od 3 lat kocha go jak tylko może i jak sama mówi nie zamieniła by go na żadnego innego. Kiedyś też się obawiałem że mogę ją skrzywdzić, ale teraz w łóżku robimy rozmaite rzeczy o których kiedyś nawe nie marzyłem. Do żadnego chirurga się nie wybieraj, albo pokovha Ciebie (i Twojego Wacława) takiego jakim jesteś albo zmień dziewczynę ....
Aero Wróżbita Maciej
Postów na forum: 18
Kciuki w górę: 13
1 0
Dodano: 17.09.2016 04:10
Misiek też dobrze napisał. Udany związek to taki, w którym życie łóżkowe również jest udane, bolesna prawda. Jeśli dziewczyna nie będzie zadowolona z seksu przez rozmiar penisa to zastanów się czy jest sens to ciągnąć. Pojawią się spiny, wyrzuty i prawdopodobnie zdrada bo nie będziesz zaspokajać jej potrzeb. Nie chcę Cię straszyć, aczkolwiek musisz to brać pod uwagę.
Konto usunięte
4 0
Dodano: 19.09.2016 08:25
Powinniście też pomyśleć o tej dziewczynie... nie każda chce mieć psioche jak po 4-ech ciążach mając 19 lat. Jak im nie wyjdzie, to kolejny partner będzie musiał ręką do łokcia ją penetrować.
Będziesz wchodził do połowy najwyżej i po sprawie.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 892