Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mam problem

noniewiem00 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 28.02.2021 22:30
Od jakiegos czasu tylko placze i odczuwam straszny smutek. Nie mam ochoty sie z nikim widziec, moi rodzice strasznie mnie doluja i nie potrafie nawet z nimi gadac na normalne codzienne tematy. Pare moich znajomosci skonczylo sie bo ludzie mowia ze maja dosc mojego smutku, boli mnie to ze nawet nikt nie moze mnie zniesc. Kazda czynnosc to straszny wysilek i z bardzo dokladnie sprzatajacej stalam sie balaganiara... moze po prostu lenistwo. Probowalam pytac o porade psychologa i mialam juz czterech a od kazdego wychodzilam z jeszcze wiekszym smutkiem. Ciezko mi bo wylewalam wszystko na chlopaka ktory mieszka daleko (rodzice nie pozwalaja mi sie spotykac) ale ostatnio sam ma dosc i jak nigdy nie pil tak teraz robi to... Nie daje juz rady (mam 17 lat)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
opera123466 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 2

0 1
Dodano: 28.02.2021 23:56
Z tego co zrozumiałem, masz problemy z przystosowaniem się do społeczeństwa. Nie ma w tym nic złego. Jeśli szukasz jakieś większej porady, to mam dla Ciebie dziś promocję. ;)
Pierwsza - najtrudniejsza, zacznij żyć swoim życiem!
Kolejne rady są podobne, mianowicie, jeśli masz hobby to rozwijaj je! Może być też, że szukasz takiego, to polecam Wolontariat, szczególnie Edukacyjny, np. Uniwersytet Dzieci, z początku zapisuj się na co drugi możliwy termin. Wolontariat daje nowe spojrzenie.

Mam nadzieję, że pomogłem! Trzymam kciuki!
Mlodyslask18 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 38
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 2
1 0
Dodano: 14.03.2021 20:37
Wiesz zgodzę się z tą żywą reklamą ale jeśli nie pomyślisz najpierw co ci sprawia smutek to zawsze będzie gdzieś z tyłu głowy się pojawiał i cię stresował. Ale skupienie się na rzeczach przyjemnych i koniec zbędnego zamartwiania się na pewno Ci pomoże.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 973