Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mam problem z moim przyjacielem

jahbandulu Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 12.01.2019 19:31
Cześć, nazywam się Krystian, mam 18 lat. Chodzę do klasy drugiej liceum i mieszkam w internacie. Mam problem z moim przyjacielem, ponieważ on mnie obraża z tego powodu że jego kolegi mówią do niego, że jesteśmy pedałami. Ja przecież mogę odwiedzać go prawie codziennie, pogadać z nim i nie jesteśmy gejami ani pedałami. To dlaczego jego kolegi mówią do mojego przyjaciela w szkole, że jestem pedałem z nim. Co mam zrobić, żeby dogadywać się z moim przyjacielem? Proszę o pomoc i czekam na wasze odpowiedzi!
reklamy ukryte
reklamy ukryte
PozytywnyPL Wróżbita Maciej
Postów na forum: 144
Kciuki w górę: 75
Kciuki w dół: 8
2 0
Dodano: 13.01.2019 13:38
Jeżeli miałbym im to odpowiedzieć, bo znając mnie, to pewnie walnąłbym jakiś żartem i obrócił to w śmiech, ale jeśli miałbym na poważnie im odpowiedzieć, to powiedziałbym coś takiego. ''Nie czuję się pedałem, pociągają mnie kobiety, nawet mam jedną na oku, ale rozumiem, że zazdrościcie mi przyjaźni z Krystianem i macie problem z tym, że jesteśmy po prostu najlepszymi przyjaciółmi? Współczuje Wam, że nie macie takich przyjaciół na których możecie polegać, ale ja takiego mam. Mam nadzieje, że kiedyś poznacie takiego kogoś, bo jak widzę aktualnie przeszkadza Wam to, że ja mam takie zajebiste relacje z nim. '' Albo coś w stylu ''Współczuje Wam Waszego życia, bo naprawdę jak trzeba mieć nudne życie, by przyjaciół podejrzewać o bycie gejem. Jak Wam się nudzi możecie nas śledzić i obserwować, miło mi, że moje życie jest dla Was tak ciekawe, że interesujecie się nim. Dobrze, że jestem dla Was inspiracją, w razie czego służę radę''
Pomagam bezinteresownie na priv ;)
PocztaPantoflowa Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 28
Kciuki w dół: 12
0 1
Dodano: 14.01.2019 13:04
Szczerze wątpię by wysłuchali taki monolog
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 088