Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mam dość życia

nikusia14 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 28.04.2019 21:25
Hej w tym roku skończyłam 14 lat. Niby wyda sie głupie że czternastolatka chce popełnić samobójstwo i w ogóle, ale są temu przyczyny. Przyczyny są proste tata który jest wszystkim dla mnie olewa mnie i wyzywa jaka to nie jestem, druga przyczyna strata moich najlepszych przyjaciół przez osobe, która mi ich odebrała i teraz se pewnie pomyślicie że fajnie ktoś stracił przyjaciół i od razu chce skończyć z życiem. Tylko że ja już mam po prostu dość straciłam najważniejsze osoby, które dla mnie były najważniejsze i gdyby nie ta osoba, która praktycznie mi zjebała życie, by wszystko było dobrze. Choć niby mam te jebane 14 lat to nie mam dla kogo i po co żyć. Pomoże mi ktoś, bo już serio nie daje rady.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 150
Kciuki w górę: 171
Kciuki w dół: 43
0 1
Dodano: 28.04.2019 21:50
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia <3
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
LiwiaKlaudia Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 5
2 0
Dodano: 29.04.2019 16:51
Po pierwsze żyjesz dla siebie a nie dla innych.
Po drugie o przyjaciół możesz zawalczyć.
Po trzecie słowa innych cię nie definiują.
Ambiwertyk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 9
4 1
Dodano: 30.04.2019 04:57
Po drugie o przyjaciół możesz zawalczyć.
Nie walczyłabym o takich debili, skoro ją zostawili znaczy, że byli nic nie wart
Ludzie słyszą i widzą to co chcą... Jak przyjdzie co do czego udają zdziwionych
SadGirl23 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 15
1 2
Dodano: 10.05.2019 21:43
laska ludzie mają prawdziwe problemy a ty się przejmujesz ze tatuś się tb nie zajmuje. A przyjaciele widocznie byli fałszywi lul
MrCriss Wróżbita Maciej
Postów na forum: 37
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 13

Pisze z: Puławy/Lublin
0 0
Dodano: 12.05.2019 02:03
Spróbuj żyć dla czyjejś potrzeby ;)
ksKacper Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 2

0 0
Dodano: 06.07.2019 20:18
Pewien kardynal powiedzial "Panie Boze zabierz ode mnie przyjaciol, z wrogami poradze sobie sam". Wiedz ze przyjaciele sa waznie ale nie najwazneijsi są wazniejsze żeczy np. Bog, Rodzina. Pan Bog kaze nam kochac swojich wrogow, czasami jest to trudne ale zawsze zadziala. Powodzenia
Ks Kacper
Szczęść Boże.
Jestem ksiedzem wikariuszem w Lublinie. Z miłą chęcią pomoge rozwiązać problem a przynajmniej zrobie to co w monej mocy.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 630