Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Mam dość życia

swiat_nastolatki Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 7
1 3
Dodano: 11.03.2019 19:38
Mój tata mnie bije... Mam już tego dość... Mama od niego nie odejdzie ponieważ bardzo dużo pieniędzy włożyła w remont (który był ostatnio) a do jej rodziców nie możemy pójść ponieważ nie żyją... Raz uciekłam z domu ale musiałam wrócić ponieważ bił mojego młodszego brata... Wszyscy mówią że jest ,,fajny" ale nie jest chyba odbiorę sobie życie bo to jedyne wyjście

Ostatnio edytowano: 11.03.2019 19:39

reklamy ukryte
reklamy ukryte
Martwy Wróżbita Maciej
Postów na forum: 22
Kciuki w górę: 14
Kciuki w dół: 18

Pisze z: Piekło
1 3
Dodano: 12.03.2019 09:57
Im więcej samobójców tym mniej samobójców
Jestem martwy charon gra swoje szanty
Martwy, słowa wiją się jak larwy
Martyr, puszczam chory rap kundlu
Charakterystyczny styl i brak pulsu
ej3maj_sie Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 20
2 1
Dodano: 12.03.2019 20:38
Powiedz to psychologowi szkolnemu. Albo idź do pogotowia opiekuńczego, wtedy zabiorą Cię do domu dziecka. Jednak za nim cokolwiek zrobisz, poważnie się zastanów, bo to jest droga w jedną stronę. Jeśli Twój tata bije Cię rzadko, to może poprosty nie panuje nad emocjami, i ds się to przeżyć. W domu dziecka będziesz miała wyznaczony czas na jedzenie , picie i naukę. Jeśli nie wiesz co zrobić to możesz też zadzwonić na telefon zaufania i się dopytac, nr znajdziesz w necie ;) albo napisz do mnie miałam podobną sytuację, powiem Ci co i jak ;)
ciesiela_839 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 2
0 1
Dodano: 25.03.2019 18:37
Możesz pisać priv
...34
Anonim_89 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 14.05.2019 21:36
Ja uważam że powinnaś iść poprostu na policję. Oni Ci pomogą ale nie są jasnowidzami i sami nie domyślą się co u was dzieje. Jaką masz pewnosc ze wkońcu nie wpadnie w szał i zrobi wam coś naprawdę poważnego ?! skoro twoja mama nie chce nic z tym zrobić to w tobie jest nadzieja! możesz wszystko zmienic i cieszyc sie zyciem, razem ze swoja mama i bratem tylko musisz wziac sie na odwage i to zakonczyc! trzymam kciuki za Ciebie i nie boj sie isc poprosic o pomoc. Policja jest od tego aby pomogac, jest dla ludzie a nie przeciw ludzia! :) a skoro masz mame to nie wezma cie do domu dziecka

Ostatnio edytowano: 14.05.2019 21:37

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 123 430