Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Którego wybrać?

not_his_juliet Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 1
1 1
Dodano: 13.02.2017 21:48
Problem stary jak świat, a mianowicie: którego faceta wybrać? Sytuacja wygląda tak: jakiś czas temu rozstałam się ze swoim, byłym już, chłopakiem; do teraz nie było z nim kontaktu, aż tu nagle odezwał się do mnie. Przeprosił, oznajmił, że zawsze mogę do niego pisać, gdy coś mnie będzie trapić, że za jakiś czas znów się odezwie. Mam przeczucie, że będzie chciał wrócić. Ale teraz spotykam się z kimś innym, z kimś, komu naprawdę na mnie zależy. Z jednej strony wybór jest oczywisty, obecny facet jest godny uczucia, lecz każdy zna kogoś, kto ma w sobie to "coś" i do kogo coś nas ciągnie. Co radzicie?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 13.02.2017 22:25
To zależy od Ciebie..., nikt z Nas nie wie, jaki był powód rozstania, a to ważne i jakie ono było dla Ciebie..., przede wszystkim może oklepane, ale prawdziwe: ,,idź za głosem serca", a nie wybieraj poprzez: ,,ten jest lepszy, bo coś tam, coś tam", wybierz tego, z którym widzisz jakąś Waszą wspólną przyszłość i do którego coś czujesz, to Twoje życie i Twój wybór, nikogo innego.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Konto usunięte
1 4
Dodano: 13.02.2017 23:13
wybierz tego, ktory potrafi cie lepiej wyruchac :D
Halred Wróżbita Maciej
Postów na forum: 44
Kciuki w górę: 43
Kciuki w dół: 96
1 3
Dodano: 15.02.2017 17:03
Zobacz ktory ma wiecej kasy i ktory lepiej rucha
Brunetka92 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 2
1 1
Dodano: 16.02.2017 09:49
No skoro sie z nim rozstałaś to musiało być cos nie tak. Ale to twój wybór. Przemyśl to lepiej na spokojnie i rozważ wszystkie za i przeciw. A po za tym pamietaj seks to nie wszystko, a ci którzy tak myślą to powodzenia życzę..
rosemoon Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 17.02.2017 15:39
Na Twoim miejscu wybrałabym obecnego. Twój były zniknął z Twojego życia, nie kontaktował się z Tb i nagle się odezwał, a Ty już planujesz czy do niego nie wrócić, bo Cię do niego ciągnie? Lepiej czasami zaufać rozumowi, a nie kierować się ,,tym cosiem'' bo źle się na tym wychodzi.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 551