Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Kot

Pitek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 12.12.2016 01:11
Dwa Miesiące temu uciekł mi kot, miał jakies 7 miesięcy, szukałam go wszędzie, lecz na marne :( tak bardzo za nim tęsknię był dobrze wychowany, spokojny, rozpieszczałam Go jak tylko mogłam... i co i uciekł. Nie wiecie może czy kiedykolwiek do mnie jeszcze wróci?? Mam czekać?? czy po prostu przygarnąć nowego kota?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
chomiczek05 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 3
2 0
Dodano: 12.12.2016 06:38
koty czasami tak mają...wyrószają w swoje ,,podróże" ale powinien wrócić naprzykład moja ciocia ma kota i on potrafi wyjść z domu i wrócić po dwóch tygodniach. ...może być jeszcze tak że jeżeli to dziewczynka to ma rujke i pobiegła do kota lub w przypadku chłopczyka pobiegł do dziewczynki która ma rujke ale we wszystkich tych wypadkach wróci ale polecam jeszcze wykastrować kota u weterynarza
Pitek Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 12.12.2016 07:44
Dobrze by było żeby wrócił. Miałam Go wykastrować no ale uciekł właśnie. I chyba będę szukać nowego kota. Tylko szkoda mi tamtego bo byl naprawdę kot na medal.

Ostatnio edytowano: 12.12.2016 07:45

Konto usunięte
1 1
Dodano: 12.12.2016 08:49
Jakby był kot na medal,to by już wrócił. Spraw sobie nowego miaukacza.

@edit: az ustawie na avatar xD

Ostatnio edytowano: 12.12.2016 11:50

monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
1 0
Dodano: 12.12.2016 11:01
Jeżeli jest to samiec, to jest to całkowicie norma, samce często podróżują w poszukiwaniu samic, mój kiedyś zniknął nawet na pół roku i wrócił..., nie ma w tym nic złego, jest to całkowicie normalne i naturalne, każdy samiec tak robi, poczekaj jeszcze, możesz czekać do roku, jeżeli po roku nie wróci, to jest gorsza możliwość, że ktoś go potrącił na drodze, ale na razie się nie zamartwiaj :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Pitek Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 12.12.2016 12:25
Ooo to jest Nadzieja, że wróci. Tak jest to Samiec. Tylko zastanawiam sie jak on sobie poradzi na mrozie, przecież koty są ciepłolubne, a jest zima :(...
Konto usunięte
1 1
Dodano: 12.12.2016 12:36
https://www.youtube.com/watch?v=qj9Tv5w2f7A
Pitek Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 12.12.2016 13:37
tego linku nie da się chyba otworzyć
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
1 1
Dodano: 12.12.2016 22:52
Ooo to jest Nadzieja, że wróci. Tak jest to Samiec. Tylko zastanawiam sie jak on sobie poradzi na mrozie, przecież koty są ciepłolubne, a jest zima :(...
Od czegoś mają w końcu futro :P , poza tym koty są sprytne i potrafią się ,,wciskać" np. do niedomkniętego garażu, piwnicy itp. miejsc.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Pitek Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 12.12.2016 22:59
hahaha Fajnie by było jakby to do mojego niedomkniętego garażu wparował xD
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 551