Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

kot mnie bije

Julka105 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 13.12.2016 20:55
On jest znudzony, my swojego tygrysa zaczelismy wyprowadzac na spacer . Kupilam specjalna smycz i chodzimy , teraz tak sie nauczyl ze jak chce sie zalatwic to stoi i miauczy pod drzwiami . Poza tym z kotem trzeba sie bawic, kupilam naszemu pileczki i rzucamy mu a on biega i tak z 15 min wymeczy sie i juz jest spokojny. Pamietaj koty sa pamietliwe strasznie , a wogöle to najlepiej wykastrowac bedzie duzo bardziej spokojny
bomamamudala Wróżbita Maciej
Postów na forum: 20
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 3
0 0
Dodano: 14.12.2016 10:18
kot już dawno po kastracji nie pomogło :)
spacer ? kot nim zejdzie z klatki już nie ma siły ale jak tylko wróci do domu dostaje szału
Super życie mam, kopa w dupe CI dam.
Hasiok Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 21.12.2016 01:02
hmm nie wiem.. ój brat ma małego kota, on kiedys tez byl agresywny, srał gdzie popadnie, gryzł nas, drapał.. Raz mój brat sie wkurwił zacżął się drzeć na niego i go pierdolnął.. (nie za mocno) i poskutkowało, kotelek taki grzeczny, nawet srać do kuwety zaczął..

a może kocimiętka?
kapusta Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 2
0 0
Dodano: 25.12.2016 04:04
Kot mojego chlopaka tez ma taki charakterek, przychodzi sie przytulic, a czasem łasi sie po to zeby zaraz Cie pogryzc, mnie np nie rusza jak mam na rekach perfumy xd Moj chlopak troche sie z nim droczy jak kotek zacznie ale jak zaczyna przesadzac (zbyt mocno gryzc, drapac) do akcji wkraczac psikadelko z woda, juz sie troche nauczyl i nie trzeba go nawet uzywac, wystarczy ze xobaczy je w rece, wazne jest zeby robic to "w momencie" za ktory go karamy a nie po, wtedy uzna to po prostu za Twoja zlosliwosc, obcinanie pazurkow uchroni Was przed obrazeniami :)
xsELENATORSESxs Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 3

Pisze z: z twojej starej
0 0
Dodano: 14.01.2017 23:24
hmm moze go glaskaj czesniej i wgl okarz mu milosc a jednoczesnie usiadom mu ze nie jestes latwym celem ja mam 5 dzikich kotow jednego osfojonego kiedys byl straszny dzikus ale go wyglaskalam pokazalam ze nie jestem latwym celem i teraz jest jednym z moich najlepszych przyjaciol a pozostale koty mozna brac juz na rece ale jak sie skapno ze sie je trzyma to sie samoza a wtedy odstawiam je na ziemie ;)
chuj lol
Zuzaa97 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 30.04.2017 22:23
tak, wlasnie, ostatnio znalazlem gownienko na lustrze . nie wiem jakim cudem kot nasral w pionie ale spoko xd
powodzenia

Jak? :'D
kodiiiX Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 3
0 0
Dodano: 05.04.2018 09:26
próbowałaś go lekko klepnąć? on myśli że ma nad tobą kontrole a jak go klepniesz to nic mu sie nie stanie poza tym że sie mocno zdziwi
co jest glupie a się sprawdza to jest mądre :)
anielka00 Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 08.05.2018 23:43
miałczenie kota to jak płacz dziecka a kot moze po prostu chce sie pobawic
2
»
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 560