Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Kościół Katolicki

deathmetalvege Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 13
Kciuki w dół: 2
5 1
Dodano: 02.08.2018 17:15
Mam 14 lat. Wychowuję się w rodzinie katolickiej, lecz ja nie chcę dłużej należeć do tej wiary, ponieważ uważam, że Kościół Katolicki to jedno wielkie chamstwo i hipokryzja, a wczorajsza spowiedź utwierdziła mnie w tym przekonaniu, ponieważ ksiądz, który mnie spowiadał, był bardzo chamski i dostałem od niego dosłownie opier..., jakby on sam nie grzeszył. Wgl pewne ustawy Kościoła kłócą się z moimi przekonaniami. Chciałbym poinformować o tym rodziców i powiedzieć im że nie chcę przystąpić do Sakramentu Bierzmowania, jednak moi rodzice mają konserwatywne poglądy i są jakby trochę niedorozwinięci (patrz: wątek "Mam dosyć"). Nie wiem, jak im powiedzieć, że mam takie zdanie na temat Kościoła i że nie chcę być katolikiem.

Proszę, nie nazywajcie mnie bezbożnikiem, ponieważ wierzę w Boga a do tego nie jest mi potrzebna żadna religia, a poza tym każdy ma prawo mieć własną religię lub jej nie mieć.

Ostatnio edytowano: 02.08.2018 17:15

Vegan
Metal growler
Animals lover
Arch Enemy and Alissa White-Gluz fan
reklamy ukryte
reklamy ukryte
awersja Wróżbita Maciej
Postów na forum: 41
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 6
3 2
Dodano: 04.08.2018 05:53
.

Ostatnio edytowano: 21.06.2019 09:59

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 870