Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Kolega?

misia_margerita Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 06.09.2018 16:27
Mam takiego kolegę w klasie może nie jesteśmy przyjaciółmi czy coś ale znamy się od zerówki. On co dziennie dżin w dzień mnie obraża. Cały czas słyszę teksty typu "jesteś szeroka" "jesteś gruba" "jakbyś się pocięła to by z ciebie tłuszcz zamiast krwi poleciał" to naprawdę jest dla mnie przykre bo ja naprawdę wiem jak wyglądam. Porostu nie potrafię nie przejmować się tymi uwagami. Naprawdę staram się cis z tym zrobić...
Jestem całkiem normalna (jak na mój wiek) czternastolatką i chętnie Cię poznam
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Sadgirl9999 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
1 0
Dodano: 06.09.2018 21:30
zgłoś to komuś, nie bój się. Powiedz o tym mamie albo tacie i oczywiście wychowawcy. Nie ma prawa ci ubliżać. Twój wygląd to twoja indywidualna sprawa.Też nie jestem idealna, nie jestem nawet chuda. Obrażali mnie i zgłosiłam to, ot tego momentu mam spokój. Jeśli będą cię później wyzywać od kabli to zaatakuj psychologicznie. Powiedz im że nie miałaś wyboru bo robili ci tym krzywdę, że ciebię to bolało więc oni są okrutni a ty i tak długo wytrzymałaś, pytaj czy naprawdę chcą dręczyć innych uczniów i powiedz że będziesz regularnie to zgłaszała do wychowawcy jeśli będą cię obrażać. bądz silna
misia_margerita Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4

0 0
Dodano: 07.09.2018 17:02
Staram się jak mogę ale wiem że jeśli zgłoszę to pani to będę miała jeszcze większe problemy bo zaczną mnie przeładować wszyscy chłopacy...
Jestem całkiem normalna (jak na mój wiek) czternastolatką i chętnie Cię poznam
ej3maj_sie Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 17
Kciuki w dół: 21
0 0
Dodano: 07.03.2019 19:20
Ja bym pokazała że mam gdzieś to co on pierdoli xd "jesteś grubą"- no i co?, "jesteś szeroka" - masz. tym jakis problem?
po jakims czasie powienien uznać że masz wyjebane, i Cię to nie boli ( nawet jesli boli ). może przestanie :p daj znać czy podzialalo
Misienalezy Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2

Pisze z: Warszawa, telefon
0 0
Dodano: 04.07.2019 12:17
6inlbjbvv5xfv 6 j4
Mi się należy, i koniec.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 636