Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Kobiety, udane związki a ilość partnerów

uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 123
Kciuki w górę: 120
Kciuki w dół: 48

2 2
Dodano: 08.01.2018 20:21
Pisze ten temat w nawiązaniu do mojo wyznania : https://wyznajemy.pl/wyznanie/67527

Czytając komentarza pod nim i pod innymi przeraża mnie jedna rzecz. Dlaczego kobiety myślą że kłamiąc, albo nie mówiąc partnerowi prawdy uda się im stworzyć jakikolwiek sensowny związek?

Kobieto! Twój partner ma prawo wiedzieć takie rzeczy o Tobie. Jeśli tego nie chce jego sprawa. U mnie by to nie przeszło. Albo wiem i akceptuje, albo ktoś ma tyle na sumieniu że wstydzi się powiedzieć, czyli ponieść konsekwencje swoich czynów. Wtedy nie mamy o czym rozmawiać. Czemu nie potraficie zrozumieć że dla kogoś ważne może być poczucie "wyjątkowości" w czymś takim jak seks i może mieć swoje podejście do tego i swój system wartości? Czy te wszystkie laski które lubią sie zabawić w klubach musza pisać te brednie o tym jak to nie można nikogo oceniać po przeszłości, ani po tym z iloma spał?
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
dissy007 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 18
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 0

2 0
Dodano: 08.01.2018 21:35
tak samo to sie tyczy facetów. wiele kobiet nie chce gnojów, który zalicza laski na imprezach :) nawet gdyby to było tylko raz - u mnie byłby skreślony.
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 123
Kciuki w górę: 120
Kciuki w dół: 48

3 0
Dodano: 08.01.2018 22:22
ciesze się : - ) wypijmy za wiecej ludzi z takim podejściem !
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 552