Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Kfc

Kfcwork Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 24.09.2017 00:43
Cześć, pracuje w Kfc. Mamy konkurs. Musimy wymyślić jakiś produkt : kanapkę, deser itp. Produkcja nie może być za droga, możemy korzystać ze wszystkiego co nam się wymarzy. Może macie jakieś pomysły? Czego chcielibyście spróbować?:D HELP

Ostatnio edytowano: 24.09.2017 00:43

reklamy ukryte
reklamy ukryte
Konto usunięte
1 4
Dodano: 24.09.2017 09:38
Ja mam, ale Ci nie powiem, bo jeszcze nw czy nie marzy mi się robota w kfc.
Obie na rynku pracy możemy się nie zmieścić.
Najwyraźniej, tam też pracują ludzie myślący, a konkurs jest zapewne na stanowisko, więc albo nie pracujesz jeszcze w kfc i powodzenia, albo chcesz się doczłapać kosztem innych na kierownicze stanowisko i też powodzenia cwaniaro. Jak macie jakieś pomysły zatrzymajcie je na swoją przyszłość, bo na waszych pomysłach się doczłapie pusty umysł, żeby jeszcze znajoma mordeczka jakaś, wtedy wiadomo uśmiech wraca, ale obca... zero profitów z tytułu praw autorskich. Nie fajnie gdy frytka z przepisu kowalskiego wabi się frytnowak :)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 900