Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Karmienie piersią w miejscu publicznym

emocjionalna Wróżbita Maciej
Postów na forum: 16
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 1
Dodano: 30.08.2016 18:11
Wszyscy piszą ze powinno sie karmic.w miejscach przeznaczonych do tej czynosci ale gdy jestesmy w miejcy gdzie nie ma takich
Bubu11 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
0 1
Dodano: 30.08.2016 18:31
Do ubikacji? ! Serio?! Jak wam coś nie pasuje to sami idźcie jeść do kibla! Ludzie są chorzy mówiąc ,ze matka powinna iść karmić dziecko do toalety ! Jak to może kogoś brzydzić ,a jak dlubiesz w zębach lub w nosie to cię to nie brzydzi? Robicie problem z niczego nie potrzebnie pytają sie o to,bo nagle wielce przeszkadza jak matka karmi dziecko,najgorsze ze sprzeciwiają sie ci którzy dzieci nie maja,to już matka z małym dzieckiem jest uwięziona w domu,bo nie wolno jej na karmić dziecka? Najgorsze jest w tym wszystkim to,ze to jest czynność naturalna ! Tak jak bekanie,pierdniecie czy dłubanie w zębach! To tez jest obrzydliwe i naturalne i tez przeszkadza niektórym ludzia ,a mimo tego ludzie sie o to nie kloca .
plazma Wróżbita Maciej
1 0
Dodano: 30.08.2016 18:42
Rozumiem, ze dziecko jest głodne i mama musi je nakarmić. Ale niech robi to tak by innym nie przeszkadzało. Pracuje w sklepie w galerii handlowej w której jest specjalne pomieszczenie dla karmiącej mamy. Ale jedna taka mama przyszła do nas do sklepu, usiadła ostentacyjnie na pufie na środku sklepu, wystawiła cycucha( nie kryjąc go) nakarmiła malucha i wyszła. To chyba przesada...
Waalizka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
0 1
Dodano: 30.08.2016 18:57
Ktoś napisał że mleko nie tryska. Owszem tryska. Moja koleżanka strzelala mlekiem na lewo i prawo bo jej tak leciało. Ktoś jeszcze napisał ze każda matka robi to najszybciej jak się da. Nie każda. Owszem sa takie które robią to w kulturalny sposób,zasłaniają się i w ogóle. Ale nie każda. Są takie które naprawdę ostentacyjnie wywalaja cyce na wierzch i temu jestem przeciwna.

Ja byłam ostatnio w centrum handlowym, gdzie takie jedno miejsce co prawda było, podkreślam jednak słowo 'jedno'. Matek z dziećmi było kilka, dzieci głodne, a takie miejsce jest zajęte na conajmniej pół godziny przez jedną osobę. Wychodzi więc na to, że miałabym czekać około półtora godziny, żeby nakarmić rozdrażnione głodne dziecko
Czyli karmienie w restauracji przy innych Ci nie przeszkadza ale w takim pokoiku do tego przeznaczonym jak ktoś tam już jest już tak?

Ale czy ja powiedziałam, że mi przeszkadza karmienie w obecności innej karmiącej matki w miejscu do tego przeznaczonym? Tam obowiązuje zasada 'kto pierwszy, ten lepszy'. W miejscu, w którym ja byłam, można było zamknąć się od środka, a na takiej tablicy informacyjnej wyświetlało, że jest zajęte, i nie było jak wejść.
xAllyx Wróżbita Maciej
1 0
Dodano: 30.08.2016 19:12
Jak matka robi to dyskretnie to nie mam nic przeciwko,jednak osoby karmiące również muszą wziąć pod uwagę to,że klienci przychodząc np. do restauracji płacą m.in za to,że chcą miło spędzić czas niekoniecznie oglądając czyjeś piersi( nie wspominając o cieknącym mleku...)
Innytoja Wróżbita Maciej
1 0
Dodano: 30.08.2016 20:03
Pamiętam jeszcze z gimnazjum księdza który mnie uczył. Był misjonarzem i ładne parę lat spędził w Brazyli, opowiadał wiele ciekawych histori ze swojego życia, ale raz poruszył temat karmienia piersią małych dzieci, opowiedział że w Brazyli normą jest gdy kobieta w pierwszej ławce zacznie karmić dziecko bo jest to normalne. A jeśli dla kogoś kobieca pierś jest obrzydliwa to współczuję żonie takiego mężczyzny... To jest coś normalnego a to że mleko się poleje to nawet czasem dorosły nie trafi sobie do gęby... A co ze starszymi schorowanymi ludźmi? Albo z upośledzonymi? Też mają mieć osobne miejsca na posiłki odgrodzone ścianami?
GrazynkaAnonimka Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 31.08.2016 09:58
To niesprawiedliwe, że jak matki karmią piersią w restauracji to wszyscy są wielce zdegustowani i zwracają tym kobietom uwagę, to lepiej, żeby dziecko się darło na cały regulator ? Ale jak jakaś zakochana parka się całuje z języczkiem to nikt im nie zwróci uwagi. Skoro można się tak zachowywać, to czemu nie można karmić dziecka piersią ? Chore
naisha Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 31.08.2016 15:23
Moim zdaniem takie ostentacyjne karmienie piersią jest niekomfortowe i czuje się w tym momencie zakłopotana. To całe karmienie działa w obie strony. Matka chce mieć spokój i nakarmić dziecko ale niech ona też pomyśli o tym, że ktoś w restauracji też ma ochotę się zaznać chwili spokoju, a nie oglądać porę karmienie jak w filmach przyrodniczych. Na prawdę tak ciężko jest uchować się gdzieś na tyle żeby nikomu nie przeszkadzać. Serio czy te wszystkie matki, które się tu wypowiadają mają z tego jakaś przyjemność, że odsłonią te nabrzmiałe piersi i muszą wszystkich informować, że teraz ich dziecko jest głodne i będzie je karmić.
Nie zdziwię się jak za jakiś czas będą krzyczeć na cały regulator - "UWAGA BĘDĘ TERAZ KARMIĆ PIERSIĄ! CZUJCIE SIĘ ZGORSZENI I ZAKŁOPOTANI!"
Michu31 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 11
Kciuki w górę: 7
2 0
Dodano: 31.08.2016 16:05
Nie no kurwa to jest obrzydliwe! albo się zasłonić jakąś chustką czy coś albo wyjść w ustronne miejsce. Moja mama tak nie robiła a to co te młode matki odpierd*** to głowa puchnie
Reptylianka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 118
Kciuki w górę: 12
Kciuki w dół: 3

Pisze z: zadupia na krańcu Galaktyki
1 0
Dodano: 02.09.2016 12:10
Zgadzam się z większością - niech zdesperowana mamuśka się zasłoni i usiądzie na uboczu, a nie świeci widokiem małego brzydkiego bachora ciągnącego wystającego cyca.
Nie bądź rasistą! Nienawidź wszystkich!
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 197
Kciuki w dół: 29

0 0
Dodano: 02.09.2016 13:59
Uważajcie bo zaraz zostaniecie nazwani malolatami którzy nic nie rozumieją ^^
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
Little_J Wróżbita Maciej
2 0
Dodano: 03.09.2016 10:15
Dziecko musi jeść samo mleko do 6 miesiąca życia, pózniej w miejscu publicznym można mu dać gerberka na przykład. Może warto by poświecić te pół roku na spędzenie czasu z dzieckiem a nie bieganie po galeriach i knajpach. Mam prawo nie chcieć tego widzieć, może mnie to gorszyć, wasze dziecko jest pępkiem świata dla was, tylko dla was. Jak siedzicie przy stole w domu, z rodziną to tez nie wywalacie piersi komus przed twarzą tylko idziecie gdzieś obok, na kanapę, do innego pokoju wiec nie rozumiem czemu ktoś obcy ma to widzieć. I nie, nie będę patrzeć w swój talerz, sytuacja jest dla mnie zwyczajnie krępująca i to ze odwrócę wzrok nic nie zmieni.

Ostatnio edytowano: 03.09.2016 12:52

PaniRacuch Wróżbita Maciej
Postów na forum: 51
Kciuki w górę: 9
Kciuki w dół: 2

Pisze z: Południe
0 0
Dodano: 05.09.2016 18:17
Moim zdaniem jak ktoś decyduje się na posiadanie dziecka to powinien również brać pod uwagę innych ludzi. Na świecie są różni ludzie i nie wszyscy pragną oglądać obwisłych cycków w ustach małych dzieci.
Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz.
mperry Wróżbita Maciej
Postów na forum: 28
Kciuki w górę: 19
Kciuki w dół: 3
0 0
Dodano: 06.09.2016 00:33
Moim zdaniem jak ktoś decyduje się na posiadanie dziecka to powinien również brać pod uwagę innych ludzi. Na świecie są różni ludzie i nie wszyscy pragną oglądać obwisłych cycków w ustach małych dzieci.

No dokładnie. Ludzie są różni, nie każdemu się zawsze spodoba to, co robimy.
ChodzącaŚmierć Wróżbita Maciej
1 0
Dodano: 12.09.2016 14:16
Jak czytam niektóre wypowiedzi, to nie wiem, czy się śmiać czy płakać. Popadanie w skrajności, a przecież jest też linia po środku. Jestem matką niemowlaka i myślicie, że wywalam cyca na prawo i lewo? NIE! Ostatnio byłam w restauracji i moje niemowlę domagało się jeść, usiadłam w najbardziej odludnym miejscu, tyłem do innych stolików (były puste) i nakarmiłam. Nie w toalecie, bo była obrzydliwa. W ogóle toalety w większości lokalach są obrzydliwe, siku na stojąco, na bezdechu. A miałabym nakarmić w takim miejscu dziecko?! Zmysły postradaliście. W galeriach oczywiście jest miejsce na to i tam chodzę, ale jak zmusi sytuacja, to DYSKRETNIE i BEZ CHWALENIA SIĘ CYCEM nakarmię dziecko, a jeśli komuś to przeszkadza... to wiecie, co ze swoim wzrokiem zrobić :D. Nie miałam jeszcze sytuacji, w której postronne osoby zobaczyły, jak karmię, lecz jeśli zdarzy się taka sytuacja, nie zawaham się wyjąć cyca i go użyć w celu nakarmienia mojego PĘPKA ŚWIATA.
6
»
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 924