Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jestem zakochana w Tacie

Konto usunięte
1 5
Dodano: 10.01.2019 17:33
Jestem strasznie zakochana w Tacie i bardzo go pozadam. Chcialabym sie dowiedziec czy sa tu tez inne dziewczyny co maja jak ja? jestem tu nowa , chcialam anonimowo o tym popisac.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 576
Kciuki w górę: 351
Kciuki w dół: 726
3 8
Dodano: 11.01.2019 08:07
Anonimo a dajesz imię i nazwisko. Tak z innej beczki, to się leczy. Bo to poważne problemy psychiczne są.
Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
Konto usunięte
2 6
Dodano: 11.01.2019 08:10
Kacper033 Napisalabym ci, gdzie mam twoja opinie, ale pewnie sie domyslasz.
Tomcio9107 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 4

Pisze z: Śląsk
3 1
Dodano: 11.01.2019 12:43
*

Ostatnio edytowano: 11.01.2019 12:58

Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inna droga i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń, złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń,(...)
3 6
Dodano: 11.01.2019 12:56
Kacper033 Napisalabym ci, gdzie mam twoja opinie, ale pewnie sie domyslasz. Mam się tym przejąć bo osoba chora umysłowo ma moją opinię w dupie?. :D
PocztaPantoflowa Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 28
Kciuki w dół: 12
4 4
Dodano: 12.01.2019 05:21
Kacper033 Napisalabym ci, gdzie mam twoja opinie, ale pewnie sie domyslasz. Mam się tym przejąć bo osoba chora umysłowo ma moją opinię w dupie?. :D
Nie trać czasu na debila. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
0 4
Dodano: 14.01.2019 05:47
Nie trać czasu na debila. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Taa, naprawdę?. :D
To widzę, że was jest dwoje, albo multikonto. Zabawne. :D
PocztaPantoflowa Wróżbita Maciej
Postów na forum: 10
Kciuki w górę: 28
Kciuki w dół: 12
3 1
Dodano: 14.01.2019 12:56
Nie trać czasu na debila. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Taa, naprawdę?. :D

Widać ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem bo chodziło mi żebyś z nią nie rozmawiał, ale po tym co sam mi piszesz na pw to jestes na równi z nią
0 5
Dodano: 14.01.2019 13:18
Nie trać czasu na debila. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. Taa, naprawdę?. :D
Widać ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem bo chodziło mi żebyś z nią nie rozmawiał, ale po tym co sam mi piszesz na pw to jestes na równi z nią
Odezwał się ten, co jedyny argument jaki posiada to wyzywanie po rodzicach. A zresztą zapraszam na mój post poświęcony tobie hiprokryto. ^^
Magnot Wróżbita Maciej
Postów na forum: 195
Kciuki w górę: 51
Kciuki w dół: 169
0 1
Dodano: 18.02.2019 00:38
debil...skoncz gowniazu niszczyc ta apke
Magnot Wróżbita Maciej
Postów na forum: 195
Kciuki w górę: 51
Kciuki w dół: 169
0 0
Dodano: 01.03.2019 20:18
Widać ktoś ma problem z czytaniem ze zrozumieniem bo chodziło mi żebyś z nią nie rozmawiał, ale po tym co sam mi piszesz na pw to jestes na równi z nią Odezwał się ten, co jedyny argument jaki posiada to wyzywanie po rodzicach. A zresztą zapraszam na mój post poświęcony tobie hiprokryto. ^^
Ale popracuj nad ortografią, nie traktuj tego jak chamskie zagranie po prostu zniechęca to jak ktoś pisze tak na dłuższą metę. A przede wszystkim zwróć uwagę czy kobieta to kobieta a nie facet. Jak wspomni o nagich zdjęciach albo o seksie to masz wielkie prawdopodobieństwo, że to po prostu facet co się podszywa.dalej dalej :d Kolejny koment cie czeka :d Nie poddawaj sie
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 124 631