Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

jestem zakochana w moim synu dorosłym ,,

joleska78 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 2
1 1
Dodano: 08.04.2021 23:18
wiem ze temtv miłosci seksualnej do syna moz ewbudzac negatywne uczucia u wiekszosci osob ale ja uwazam ze milosc do swojego syna seksualna jest cudowna i sa piekne przezycia
JOLESKA-SISIMA
reklamy ukryte
reklamy ukryte
szarko32c Wróżbita Maciej
Postów na forum: 59
Kciuki w górę: 32
Kciuki w dół: 44

Pisze z: Śląsk
0 1
Dodano: 11.04.2021 10:07
To nie uczucia. Kazirodztwo jest karalne, a powody tego są biologiczne, nie tylko społeczne.
laura_em Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 15.04.2021 21:44
wiem ze temtv miłosci seksualnej do syna moz ewbudzac negatywne uczucia u wiekszosci osob ale ja uwazam ze milosc do swojego syna seksualna jest cudowna i sa piekne przezycia
Mlodyslask18 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 46
Kciuki w górę: 7
0 1
Dodano: 17.04.2021 16:10
Miłość do syna w ten sposób nie jest piękna tylko po części przerażająca ze względu na to że psychika przez taki gwałtowny sposób zmiany światopoglądu może zacząć coraz bardziej odbiegać od naturalnych zachowań bo skoro jedna taka rzecz wydaje się dobra to następne też może uznać z zbędne
1 0
Dodano: 19.04.2021 10:42
JOLESKA-SISIMA
1 0
Dodano: 19.04.2021 10:49
C hyba OSOBA PISZACA POD nickiem mlodyslask nie rozumie nic ,,kto kiedykolwiek moze nam wmowic co jest ja kąś normą mentalną albo nie ,,to kwiestja jest wolnosci i inteligencji a nie jakis norm np,zbrodniczych chrzescijanskich,czy ja mam słuchac to co ksiadz na ambonie ,brednie wygaduje o zyciu dwóch osob gdy sam już jest mentalnie debilem ,bo ukształtowanym jednokierunkowo tylko po to zeby jedynym wariantem mentalnosci czlowieka byla religia ,i to do czegom nas zmusza w seksie wiara ,a jachce zyc inaczej miec prawo decyzji co moge i kobo moge kochac i nie bedzie mi jakis obesny zbok z koscioła nakazywał co jest a co nie jest zgodne z ich debilizmem
JOLESKA-SISIMA
Mlodyslask18 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 46
Kciuki w górę: 7
0 0
Dodano: 19.04.2021 23:22
Nie bez powodu nie tylko w Kościele ale też inni ludzie mówią że relacja sexualne między krewnymi jest niedopuszczalna. Wszelkie kontakty takie kończyły się mutacjami genetycznymi. Mimo że nie spodziewam się potomstwa z waszej relacji to tak czy inaczej nie jest to normalne według społeczeństwa.
NaNa92 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 20.04.2021 12:34
Ale jakie spustoszenie wyrządzi taka miłość w psychice dziecka? Czy potrafi normalnie funkcjonować w społeczeństwie? Mamusia nie zawsze będzie obok... I czy takie dziecko później potrafi zbudować normalny związek z inną kobietą, niespokrewnioną?
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 131 363