Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

jestem suka i miloscia jego zycia

anonimowa30 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 29.05.2017 18:38
Siemka wszystkim !
Od dawna zbierałam się aby napisac to wyznanie. Mimo tego ze jestem tu anonimowa oszczędzę sobie szczegółów dotyczących mojej osoby, ponieważ bardzo dużo moich znajomych czyta tą stronkę.
Przechodząc do rzeczy, mam prawie 17 lat i mieszkam w małym miasteczku gdzie prawie każdy każdego zna. Zimą 2016 roku związałam się z chłopakiem z mojej licealnej klasy. Chodziliśmy razem do klasy przez 1,5 roku , jednak dopiero zimą zapałaliśmy do siebie uczuciem. Było mi z nim dobrze. Wszystko było wyśmienicie. Dobrze sie dogadywaliśmy. Dbał o mnie. Miewam problemy zdrowotne dlatego w wielu rzeczach jestem ograniczona. Było pare spraw o ktorych mu nie powiedzialam w efekcie czego zarzucił mi kłamstwo. Byly to jedynie sprawy bardzo prywatne.Zawsze staralam sie do niego dostosowac i robic wszystko tak jak on chce. Przezylam z nim swoj pierwszy raz choc teraz nie wiem czy byla to dobra decyzja. Od pewnego czasu cos sie zaczelo psuc. On ma kazdym kroku wypominal mi moje rzekome " kłamstwo". O wszystko mial pretensje , wkurzal sie kiedy cos nie bylo po jego mysli. Wypominal mi ze nie tak wygladam. Choc damska czesc czytelniczek potwierdzi ze podczas naszych kobiecych dni nie chce sie chodzic w spodniczkach i miec na sobie perfekcyjnego makijażu. Nie mam z jego strony czulosci. Wytykal mi bledy a nie potrafil powiedziec nic milego. Podobno dla mojego dobra. Cokolwiek by sie miedzy nami nie popsulo to zawsze moja wina. Ostatnio stal sie bardzo chamski. Twierdzi ze nie jestem atrakcyjna, co boli mnie najbardziej poniewaz o siebie dbam. Twierdzi ze ma to w dupie i ze ja mam sie starac o ten zwiazek a jednak do mnie pisze i proponuje rozne " przyziemne rzeczy". Z drugiej strony mnie krytykuje.
Kochani pomozcie mi. Co mam robic? Walczyc o ten zwiazek? Czy moze odejsc? Macie jakies rady odnosnie tej sytuacji ?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Arianka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Olsztyn
1 0
Dodano: 17.07.2017 18:04
A chce Ci się tkwić w tym gównie następne kilka lat? Dobrze się czujesz z tym kolesiem?
Ppiioottrreekk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1

0 0
Dodano: 06.12.2018 14:31
hej
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 119 182