Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jebać

Assassin1459 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0

1 0
Dodano: 03.11.2019 22:34
Jebać obecny system edukacji. W szkole nie nauczysz sie absolutnie niczego co ci się przyda w życiu, a jedyne co stamtąd wyniesiesz to niechęć do życia
Taka prawda
reklamy ukryte
reklamy ukryte
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 133
Kciuki w górę: 127
Kciuki w dół: 51

0 0
Dodano: 03.11.2019 23:15
Mało w tym prawdy. Tak myślą ludzie będący w podstawówce.
Szkoła ma po pierwsze nauczyć myśleć i wpoić pewna podstawowa wiedzę o świecie i ludziach.
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
Assassin1459 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3

0 0
Dodano: 04.11.2019 22:17
Aha mam uczyć się podstaw 12 lat. Ekstra. Mówię np. o takim polskim. Na ch*ja mi rozkład zdania na czynniki pierwsze? Na ch*ja mi reakcje i wiązania chemiczne?
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 133
Kciuki w górę: 127
Kciuki w dół: 51

0 0
Dodano: 07.12.2019 17:09
Tak dokładnie, masz się uczyć 8 lat podstaw a potem wybrać kierunek zgodny z zainteresowaniami. Jeśli pójdziesz do liceum to uczyć się 12 lat tych podstaw. To tylko i wyłącznie Twój wybór. Za to jakie możliwości potem! Skończysz liceum i możesz wybrać gdzie chcesz pracować, Biedronka, Lidl, Tesco. 2500 zł, 3000 zł/miesiąc, do wyboru do koloru.
Można tez pójść do zawodówki lub technikum i zostać np. spawaczem, 9000 zł co miesiąc na rękę. Co kto lubi.

A wiązania chemiczne i rozkładanie zdania są po to żeby pokazać co może zainteresować młodego człowieka i wpoić podstawowe informacje o świecie które KAŻDY mieć powinien.

Ostatnio edytowano: 07.12.2019 17:10

Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
xwciax Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
1 0
Dodano: 13.02.2020 01:15
Jebać obecny system edukacji. W szkole nie nauczysz sie absolutnie niczego co ci się przyda w życiu, a jedyne co stamtąd wyniesiesz to niechęć do życia
Taka prawda
i też depresja
dziewczyna0 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 23
Kciuki w górę: 2
0 0
Dodano: 14.07.2020 11:44
Tak dokładnie, masz się uczyć 8 lat podstaw a potem wybrać kierunek zgodny z zainteresowaniami. Jeśli pójdziesz do liceum to uczyć się 12 lat tych podstaw. To tylko i wyłącznie Twój wybór. Za to jakie możliwości potem! Skończysz liceum i możesz wybrać gdzie chcesz pracować, Biedronka, Lidl, Tesco. 2500 zł, 3000 zł/miesiąc, do wyboru do koloru.
Można tez pójść do zawodówki lub technikum i zostać np. spawaczem, 9000 zł co miesiąc na rękę. Co kto lubi.

A wiązania chemiczne i rozkładanie zdania są po to żeby pokazać co może zainteresować młodego człowieka i wpoić podstawowe informacje o świecie które KAŻDY mieć powinien.
dlaczego po liceum może wybrać tylko pracę kasjerki?
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 062