Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jebać

Assassin1459 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 03.11.2019 22:34
Jebać obecny system edukacji. W szkole nie nauczysz sie absolutnie niczego co ci się przyda w życiu, a jedyne co stamtąd wyniesiesz to niechęć do życia
Taka prawda
reklamy ukryte
reklamy ukryte
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 132
Kciuki w górę: 124
Kciuki w dół: 48

0 0
Dodano: 03.11.2019 23:15
Mało w tym prawdy. Tak myślą ludzie będący w podstawówce.
Szkoła ma po pierwsze nauczyć myśleć i wpoić pewna podstawowa wiedzę o świecie i ludziach.
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
Assassin1459 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 04.11.2019 22:17
Aha mam uczyć się podstaw 12 lat. Ekstra. Mówię np. o takim polskim. Na ch*ja mi rozkład zdania na czynniki pierwsze? Na ch*ja mi reakcje i wiązania chemiczne?
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 132
Kciuki w górę: 124
Kciuki w dół: 48

0 0
Dodano: 07.12.2019 17:09
Tak dokładnie, masz się uczyć 8 lat podstaw a potem wybrać kierunek zgodny z zainteresowaniami. Jeśli pójdziesz do liceum to uczyć się 12 lat tych podstaw. To tylko i wyłącznie Twój wybór. Za to jakie możliwości potem! Skończysz liceum i możesz wybrać gdzie chcesz pracować, Biedronka, Lidl, Tesco. 2500 zł, 3000 zł/miesiąc, do wyboru do koloru.
Można tez pójść do zawodówki lub technikum i zostać np. spawaczem, 9000 zł co miesiąc na rękę. Co kto lubi.

A wiązania chemiczne i rozkładanie zdania są po to żeby pokazać co może zainteresować młodego człowieka i wpoić podstawowe informacje o świecie które KAŻDY mieć powinien.

Ostatnio edytowano: 07.12.2019 17:10

Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 625