Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jam Jest Lucyfer

Magnot Wróżbita Maciej
Postów na forum: 216
Kciuki w górę: 53
Kciuki w dół: 217
0 2
Dodano: 03.03.2019 12:34
Niema problemu, czekam na wpis na wykopie. Wstawiaj bo nie pozwalam robiet z kobiet kurew, masz rację. A prują to się majtki. Ja sie ciebie grzecznie zapytałem co ty masz do mnie a, że użyłem partykuły "kurwa" no cóż. To nie ja będę kojarzony z 13 letnim pedofilem.. Powiedz co gorsze facet co tępi nudeski czy facet co udaje diabła o którym nie ma pojęcia a do tego ma kolegę analfabecie i prześladowce i jeszcze 13 letniego pedofilia?. Wstawiaj, ułatwisz mi zadanie bo sam siebie zaorasz.

P.S https://imgur.com/a/nenLZGb - Jeden z 72 screenów magnota i jego kumpla. Nie wspomnę o wielokrotnym łamaniu art 190a kodeksu karnego, 190 kodesku karnego, art 212 kodeksu karnego. Zobaczymy kurwa z kogo będzie się brechtać wykop. :D
A no i oczywiście łamania prawa przez jego kumpla czyli 212 kodesku karnego, 200 kodeksu karnego i oczywiście 190 kodeksu karnego
e kłamie to wstawię. https://imgur.com/a/M3de9lp . I będę tępić dalej a to czy oberwie ci się rykoszetem zależy od ciebie i od faktu jak długo będziesz mnie ignorować. Bo jak powiedział pewien mądry gość (pozdrawiam jak załapiesz). Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem.

Żegnam i nie do zobaczenia. ;)[/quote]co tam patolo? zglosiles juz na policje czy jeszcze nie ?:d
Bardzo mnie bawisz dzieciaku :d
Magnot Wróżbita Maciej
Postów na forum: 216
Kciuki w górę: 53
Kciuki w dół: 217
0 1
Dodano: 03.03.2019 12:35
A czy ja robię z kogokolwiek kurwę?
Co do pedofila
Nie idziesz trochę za daleko powiązując mnie z Nim?
Wpis tego osobnika drugi czy trzeci raz na oczy widzę
Podczas gdy Ty najpewniej miałeś z Nim lepszy kontakt
Więc i powiązanie Cię z Nim nie będzie zbyt skomplikowane.
Więc przestań mnie straszyć wykopem bo skoro tam jesteś to wiesz bardzo dobrze co oni mogą z człowieka zrobić. Magnota wielokrotnie chciałem zgłosić na policje ale nawet waści możnograbowie administracja mają w dupie a bez nich nie złoże zawiadomienia. I tak będę cie z powiązywać bo sam przyznałeś, że już go lubisz a za nim ciągnie się taki smród, że nie pytaj. Wystarczy przeczytać mój wpis na jego temat albo jego. Z takim właśnie człowiekiem będziesz kojarzony tutaj. (Tak wiem, napisałeś M ale nie rób durnia bo wiadomo o kogo chodzi). Magnot już dawno był na wykopie, bo pytałem co mogę z tym zrobić ale jak wspomniałem bez administracji policja mi nawet wniosku nie chce przyjąć. A Paweł21 to jego kolega z którym knuli takie historie, że pominę. Ale sprawa skończyła się u jego rodziców i skończyło się śmieszkowanie. I nie ja ciebie nie straszę wykopem ale wystarczy wiedzieć. ;)
e kłamie to wstawię. https://imgur.com/a/M3de9lp . I będę tępić dalej a to czy oberwie ci się rykoszetem zależy od ciebie i od faktu jak długo będziesz mnie ignorować. Bo jak powiedział pewien mądry gość (pozdrawiam jak załapiesz). Ścieżka sprawiedliwych wiedzie przez nieprawości samolubnych i tyranię złych ludzi. Błogosławiony ten, co w imię miłosierdzia i dobrej woli prowadzi słabych przez dolinę ciemności, bo on jest stróżem.

Żegnam i nie do zobaczenia. ;)[/quote]co tam patolo? zglosiles juz na policje czy jeszcze nie ?:d
Bardzo mnie bawisz dzieciaku :d
Kacper030 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 21
0 2
Dodano: 03.03.2019 12:40
Ale burza uuu magnot nie ładnie :d
SfenconcyStrup Wróżbita Maciej
Postów na forum: 71
Kciuki w górę: 52
Kciuki w dół: 15
2 0
Dodano: 07.03.2019 13:31
Czo to za złodziej?
LozaSzydercow Wróżbita Maciej
Postów na forum: 281
Kciuki w górę: 150
Kciuki w dół: 271

Pisze z: under your bed
0 2
Dodano: 07.03.2019 15:13
Hahaha.
Moja wyjątkowość polega na tym, że wcale nie musisz mnie lubić.
Nie uznaję żadnych wartości, całe moje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 925