Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jak zacząć chcieć?

SfenconcyStrup Wróżbita Maciej
Postów na forum: 69
Kciuki w górę: 46
Kciuki w dół: 12
2 1
Dodano: 12.03.2019 04:41
Ostatnio doszło do mnie, że powinienem zmienić swoje życie, oczywiście z nadzieją, że na lepsze.

Jednak przydałyby się rady osób ogarniętych, na zasadzie od jakiej strony najlepiej się tego podjąć. No i oczywiście po prostu jak chcieć?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Aidan Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 2
0 1
Dodano: 12.03.2019 09:36
Dobrym początkiem było uswiadomienie sobie że cos jest nie tak. Teraz chyba warto sie zastanowić co i dlaczego Ci przeszkadza.
Kobiety nie zmienisz. Możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmienia.
SfenconcyStrup Wróżbita Maciej
Postów na forum: 69
Kciuki w górę: 46
Kciuki w dół: 12
0 1
Dodano: 12.03.2019 14:30
Napisałem ten wątek ponieważ jestem świadom tego, że coś jest nie tak. Jednak to wszystko nie wydaje mi się takie proste, bo nie pamiętam kiedy ostatnio chciałem, a poniekąd zawsze bylem ofiarą swojego słomianego zapału.

Mam też problem ze zrozumieniem samego siebie, chociaż wolałbym twierdzić, że problemu nie mam.. bo przeważnie mam nadmiernie olewcze podejście do wszystkiego co zawalę. Wychodzę z założenia, że już się stało, to po co tracić nerwy. Tylko, że przez to podejście wiem, że tylko wykopuję sobie większe doły.
PozytywnyPL Wróżbita Maciej
Postów na forum: 142
Kciuki w górę: 74
Kciuki w dół: 8
0 1
Dodano: 12.03.2019 14:48
Hej,
Mogę Ci pomóc poznać samego siebie i też Cię pocieszę, większość ludzi siebie samego nie zna, to smutne, ale prawdziwe. Są to rzeczy o których najlepiej rozmawiać indywidualnie, więc jeśli chcesz to napisz na priv.
Pomagam bezinteresownie na priv ;)
szarko32c Wróżbita Maciej
Postów na forum: 37
Kciuki w górę: 24
Kciuki w dół: 34

Pisze z: Śląsk
0 1
Dodano: 14.03.2019 17:21
Nic gwałtownego. Tylko małe zmiany dsją rezultaty. To jak z noworocznymi postanowieniami. Są dobre tylko do końcs stycznia.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 121 355