Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jak to jest

Zuzafioletowaróża Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1
1 1
Dodano: 26.02.2017 15:35
Drogie Panie i Panowie
Mam pytanie, jak to jest z tym rozmiarem. Czy tylko ja uważam, że ma znaczenie? Dodatkowo, co robić jeżeli długość jest bardzo poniżej średniej krajowej, ale chciałoby się osiągnąć szczyt miłosnego uniesienia?
To pytanie może i jest zabawne, ale tu jestem anonimowa. Co mi szkodzi posłuchać zdania innych.
Tylko bez hejtów ✌
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Konto usunięte
2 0
Dodano: 27.02.2017 10:15
Chyba każdy wie, że rozmiar penisa ma znaczenie. Dlatego tak wiele kobiet marzy o jakimś murzynie, który po prostu rucha jak zwierzę, bo nie musi się bawić w jakieś SUPER TECHNIKI ZASPOKAJAJĄCE [czytaj więcej], oczywiście dlatego że ma zazwyczaj większego od białego. Bez urazy dla czarnych kolegów i dla tych kobiet. To też ma podłoże genetyczne, nie dla wszystkich kobiet duży członek będzie ok, ps to prawda.
Oczywiście facet ze średnim przyrodzeniem też może być niesamowity, bo członek nie jest najważniejszy. Nie pytajcie skąd wiem

Kobieta też musi się starać. Jak preferujesz technike leżenie jak kłoda albo worek ziemniaków to raczej czarno to widzę
Zuzafioletowaróża Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 27.02.2017 11:50
pytanie wynika czysto z ciekawości, a raczej po przeczytaniu jednego z wyznań. Kłoda to słaby sposób na seks, dla obojga. Jednak opinia ciekawa, dzięki.
Istredd Wróżbita Maciej
Postów na forum: 129
Kciuki w górę: 89
Kciuki w dół: 36
1 0
Dodano: 27.02.2017 19:03
To tak jak pytać czy posiadanie nóg i rąk ma znaczenie :D Z małym da się żyć tak samo jak da się żyć bez rąk i nóg, ale jest różnica i to ogromna. To że rozmiar nie ma znaczenia mogą twierdzić tylko 3 grupy ludzi:
- faceci z małym problemem
- kobiety które nigdy nie próbowały z "gabarytem"
- kobiety które wmawiają sobie to na pocieszenie, bo ich faceci należą do grupy pierwszej :D
Kozioł Wróżbita Maciej
Postów na forum: 125
Kciuki w górę: 24
Kciuki w dół: 4

0 0
Dodano: 27.02.2017 21:15
Można też dokonać innego porównania. Żeby było miło to kobieta i mężczyzna muszą do siebie pasować jak elementy w tetrisie ;)
Wiadomo, że każda kobieta preferuje inne pozycje, bo w danej pozycji jest jej najprzyjemniej.
rado_uk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 215
Kciuki w górę: 66
Kciuki w dół: 54
0 0
Dodano: 15.04.2018 01:41
ja nie narzekam :)
lepsze jutro bylo wczoraj
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 886