Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jak się zakochać

Spiewak11 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

Pisze z: A Perfect World
0 0
Dodano: 31.12.2018 07:26
Witam, mam 26lat* moja zona 22* jesteśmy ze sobą 5 lat jednak niestety jej nie kocham mimo że bardzo bym chciał. Zaczęliśmy być razem przez głupi przypadek jednak gdy zaczęła mi o sobie opowiadać, o wszystkim co przytrafiło jej się złego w życiu to po prostu nie chciałem jej zranić i było mi jej żal, tak więc w tym trwam po dziś dzień, lata mijają a ja sam nie wiem jak mogło się to w ogóle stać ani tym bardziej jak w ogóle może to tyle trwać. Jesteśmy razem, ona kocha mnie na tyle by oddać nawet za mnie życie. A ja ? Myślę nocami o tym jak mogłem dopuścić do tego wszystkiego i tak ją oszukiwać mimo tego co w życiu przeszła zanim była ze mną .Nie jestem w stanie jej kochać właśnie z powodu jej przeszłości, czuję wręcz obrzydzenie czy niechęć do niej samej. Zastanawiam się czy istnieje sposób by się w kimś zakochać, szczerze, bez ciągłego udawania, bez całej szopki i ściemy każdego dnia. Pozdrawiam i z góry dzięki za komentarze .
reklamy ukryte
reklamy ukryte
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 145
Kciuki w górę: 165
Kciuki w dół: 41
2 0
Dodano: 06.01.2019 18:34
Zastanawiam się tylko, jak można powiedzieć ' kocham ', jak się nic nie czuje.
Rozumiem to tak, chciałeś spróbować z nią, możliwe, że tylko zaliczyć, ale dajesz jej szanse. Później opowiada Ci o swojej przeszłości (nic Ci do niej zresztą), po czym nagle Ci się przestaje podobać?
Inną sprawą jest, jak już wtedy wiedziałeś, że nie ma to racji bytu, po to co się godziłeś na małżeństwo?
Chyba, że dopiero zapoznanie zaczęło się po ślubie..

Tak czy inaczej, nie da się raczej zakochać tak o, tym bardziej, że już masz do niej 'obrzydzenie'.
Zostaje jedynie z nią szczerze porozmawiać i się rozstać, albo żyć całe życie w kłamstwie, Twój wybór aczkolwiek blokujesz dziewczynie tylko szczęście.

Pozdro.
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 54
Kciuki w górę: 15
Kciuki w dół: 70

Pisze z: Nibylandia
0 1
Dodano: 03.04.2019 00:44
Trochę namieszałeś -_-
Zagubiona dziewczyna,ukrywająca się pod skorupą demona.
szarko32c Wróżbita Maciej
Postów na forum: 46
Kciuki w górę: 29
Kciuki w dół: 41

Pisze z: Śląsk
0 0
Dodano: 05.04.2019 06:43
Nie chciał zranić, a teraz okłamuje marnując jej czas. Lubisz ją wykorzystywać i to potrwa jeszcze kilka lat.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 124 479