Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jak przekonać rodziców do legwana???

Aharek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 3
0 1
Dodano: 27.12.2016 18:15
Hejka!
Wiecie jak przekonać rodziców na jaszczurkę( może to nie jaszczurka ale gad, legwan zielony.Młody ma ok1.20m) oni się nie chcą zgodzić. Mialem już jedną jaszczurkę (agama brodata.red dragon dla zainteresowanych) sprzedalem ją. za miesiąc mam urodziny.*21.stycznia.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Aharek Wróżbita Maciej
0 1
Dodano: 27.12.2016 18:16
Hejka!
Wiecie jak przekonać rodziców na jaszczurkę( może to nie jaszczurka ale gad, legwan zielony.Młody ma ok1.20m) oni się nie chcą zgodzić. Mialem już jedną jaszczurkę (agama brodata.red dragon dla zainteresowanych) sprzedalem ją. za miesiąc mam urodziny.*21.stycznia.
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
5 0
Dodano: 27.12.2016 21:03
Miałeś jaszczurkę, która sprzedałeś, jak niepotrzebną rzecz, a teraz chcesz drugą..., nie dziwię się, że rodzice nie chcą Ci jej kupić, ja też bym takiemu dziecku nie kupiła, a za poprzedni wybryk dałabym szlaban na wszystko, łącznie z internetem :P , nie zasługujesz na żadne zwierzę.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Robert_brzozka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 29.12.2016 12:46
Jeśli ją sprzedałeś, na nic nie zasługujesz.
Robert Brzózka
Aharek Wróżbita Maciej
1 1
Dodano: 29.12.2016 12:55
sprzedałem ja ponieważ wyjechalem do kanady na 3 tyg i nie chcialem zeby zdechla z głodu.
TomoeKun Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 1
1 0
Dodano: 30.12.2016 15:08
sprzedałem ja ponieważ wyjechalem do kanady na 3 tyg i nie chcialem zeby zdechla z głodu.
To nie mogłeś na ten czas komuś ją oddać?
Aharek Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 30.12.2016 15:50
komu.? Znajomi albo sie brzydza albo sie boją.
xxx-xxx-xxx Wróżbita Maciej
1 0
Dodano: 03.01.2017 22:16
daruj sobie legwana.
będziesz przekonywała rodziców, kupią Ci, a ty znowu go sprzedasz jak wyjedziesz na chwile?
AnTyNaJv Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 2

Pisze z: Zabrze
0 2
Dodano: 20.01.2017 19:47
Powinienes przedstawic im argumenty tzn. bedziesz pilnie sie u uczyl, dbal o szkole-wczesnie kladl sie spac, powiedz ze bardzo ci zalezy ze chcialbys tylko jaszczurke i na nic wiecej nie wezmniesz pieniedzy
wiara w siebie i silna wola
sansiaa Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 12.10.2017 16:21
ja nie mialam problemu i to bylo na wakacjah
madzialenkan Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 15.04.2019 17:13
agamy brodate przyzwyczajaja sie do ludzi . a ty ja sprzedałes . nie nalezy ci sie zwierzak a tym bardziej taki duzy i wymagajacy
madzialenkan Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 15.04.2019 17:15
jechales do kanady na 3 tygodnie . a to rodzice sie nie zgadzaja . hmm dziwne . chyba ze nie macie zadnych znajomych . poza tym w polsce jest kilka hoteli wiele z nich specjalizuje sie w agamach brodatych . i ze do kanady dziecko na 3 tygodzie . no powiem dziwne
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 627