Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jak namówić rodzicow na papugę???

nozgadnij Wróżbita Maciej
Postów na forum: 26
Kciuki w górę: 11
Kciuki w dół: 4

1 1
Dodano: 06.05.2018 21:16
mialam w życiu dużo chomików królikow itp. a teraz nagle na ptaka sie nie chcą zgodzic. jak mam ich przekonac???
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Mraddiks Wróżbita Maciej
Postów na forum: 38
Kciuki w górę: 12
Kciuki w dół: 11

Pisze z: Piwnica wuja :))
1 0
Dodano: 16.06.2018 21:34
papuga jest dużo droższa w utrzymaniu i trzeba jej dawać więcej czasu i przestrzeni niż chomikowi
satyryczna postać nazisto-komunistycznego żyda
Mydełkowa Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1

1 1
Dodano: 05.07.2018 11:09
mialam w życiu dużo chomików królikow itp. a teraz nagle na ptaka sie nie chcą zgodzic. jak mam ich przekonac???

1.żeby namówić rodziców musisz pokazać im że jesteś odpowiedzialna i dasz sobie rade z papugą
2.Powiedz, że ty zapłacisz część kasy (musisz zaczekać do urodzin lub innego święta gdzie dostaniesz sporo kasy albo zarób coś sama <-- to zależy od twojego wieku, może poproś babcię)
3. Powiedz że będziesz sprzątała pokój, lepiej się uczyła, i całkowicie zajmowała się papugą

mam nadzieję, że pomogłam :)
Nerini Wróżbita Maciej
Postów na forum: 7
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 10.09.2018 00:46
Papugi sa ciężkie i nie bierz jednej, ja zrobiłam ten błąd. Strasznie było widać ze mu brakuje kontaktu z ptakami, człowiek tego nie wynagrodzi niestety. Może chcesz kolejne zwierzątko a poprzednimi nie do końca sie dovrze zajmowalas? Skoro kilka królików i chomików... No one nie żyją miesiąca a lata
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 605