Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Jak mu się oświadczyć?

angel177 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Olsztyn
0 0
Dodano: 06.02.2017 15:56
Kochani, mam wielką prośbę. Czy moglibyście podrzucić mi kilka pomysłów na oświadczyny? Chodzi o to, że chcę oświadczyć się mojemu chłopakowi.

Darujcie sobie hejty. Ja wiem, że on jest nieśmiały i nigdy tego nie zrobi. I wiem też, że nie wyobraża sobie życia beze mnie. Tak samo jak ja nie mogłabym żyć bez niego. Dlatego nie chcę już czekać i postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce.

Pytanie do Was: czy jest wśród Was jakaś babeczka, która odważyła się zadać swojemu mężczyźnie takie pytanie? Jak to można zrobić, żeby wyszło fajnie, klimatycznie? No i co mu dać, bo przecież nie pierścionek?

Błagam podrzućcie pomysły.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
agresor137 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 29
Kciuki w dół: 18

Pisze z: Warszawa
0 2
Dodano: 06.02.2017 16:02
Nie wiem, może po prostu zrób mu dobrego loda? To chyba najlepszy sposób, żeby jakoś zatrzymać przy sobie faceta po czymś takim jak babskie oświadczyny.
tocalaja Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 2
1 1
Dodano: 06.02.2017 16:03
Kochani, mam wielką prośbę. Czy moglibyście podrzucić mi kilka pomysłów na oświadczyny? Chodzi o to, że chcę oświadczyć się mojemu chłopakowi.

Proszę Cię, nie żartuj.

Chłop, który nie potrafi oświadczyć się dziewczynie nie zasługuje by z nim być. Zamiast się oświadczać bierz nogi za pas i spierdalaj jak najdalej, bo jak nie to wkopiesz się w związek z pantoflem, który nie będzie przez całe życie w stanie podjąć żadnej decyzji.
zagubiona166 Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 13
Kciuki w dół: 8

Pisze z: Wrocław
1 1
Dodano: 06.02.2017 16:06
Haha, nie no, tego jeszcze nie grali. Dziewczyno, ogarnij się!

Widać, żeś młodziutka jeszcze. Nie marnuj sobie życia na gościa, który się ociąga i nie chce Ci się oświadczyć. Pewnie ma rację, pewnie jeszcze macie dużo czasu na takie rzeczy. Nie doradzę Ci jak to zrobić, ale poradzę Ci, żebyś dała sobie spokój i korzystała z młodości, bo takich "bez których nie możesz żyć" będzie jeszcze wielu. Pośpiech nie jest dobrym doradcą.
Kozioł Wróżbita Maciej
Postów na forum: 125
Kciuki w górę: 24
Kciuki w dół: 4

0 0
Dodano: 06.02.2017 19:09
A czy rozmawiałaś z nim tak w ogóle o wspólnym mieszkaniu, ślubie, dzieciach, etc.
Może nie oświadcza się, bo go przeraża taka perspektywa.
Halred Wróżbita Maciej
Postów na forum: 44
Kciuki w górę: 43
Kciuki w dół: 96
0 0
Dodano: 06.02.2017 23:01
Kleknij do berła tylko pamiętaj, nie mówi się z pełnymi ustami więc najpierw połknij, a potem zapytaj.
katarina83 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 2

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 07.02.2017 15:56

Darujcie sobie hejty. Ja wiem, że on jest nieśmiały i nigdy tego nie zrobi. I wiem też, że nie wyobraża sobie życia beze mnie. Tak samo jak ja nie mogłabym żyć bez niego. Dlatego nie chcę już czekać i postanowiłam wziąć sprawę w swoje ręce.

Pytanie do Was: czy jest wśród Was jakaś babeczka, która odważyła się zadać swojemu mężczyźnie takie pytanie? Jak to można zrobić, żeby wyszło fajnie, klimatycznie? No i co mu dać, bo przecież nie pierścionek?

Błagam podrzućcie pomysły.

Przestańcie dziewczynie jechać... Chyba każdy był kiedyś zakochany po uszy.

Powiem Ci tak dziecko, moim zdaniem lepiej gdybyś poczekała aż on zrobi pierwszy krok, bo co na szybko to nie zdrowo. Ale jeśli tak bardzo Ci na tym zależy i jesteś przekonana, że to dobre rozwiązanie... Może najzwyczajniej w świecie ugotuj mu smaczną kolację a potem powiedz delikatnie, że marzysz żeby został Twoim mężem? Prostota najlepiej się sprawdza w takich sytuacjach.

Życzę Ci powodzenia i daj znać, jak poszło. Trzymaj cię cieplutko :*
Kozioł Wróżbita Maciej
Postów na forum: 125
Kciuki w górę: 24
Kciuki w dół: 4

0 0
Dodano: 15.02.2017 06:32
No i jak udało się oświadczyć, czy zrobił to Twój facet?
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 543