Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Ile jeszcze?

BezDoswiadczenia Wróżbita Maciej
Postów na forum: 17
Kciuki w górę: 9
Kciuki w dół: 0

Pisze z: warszawa
1 0
Dodano: 20.07.2017 15:23
Bycie singlem strasznie mnie dobija. mimo, że mam 22 lata to nigdy nie miałem nawet dziewczyny, i nie jest to spowodowane moim wyglądem (a przynajmniej tak sądzę) bo jestem wysoki, wysportowany, ale bardzo nieśmiały w stosunku do dziewczyn, rzadko bywam na imprezach, bo nie czuje się tam dobrze. Byłoby więc super jakby znalazła się dziewczyna chętna porozmawiać i poznać się bliżej, bo tu mógłbym bez problemu się otworzyć.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
NiemiłyPan Wróżbita Maciej
Postów na forum: 16
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 8

1 0
Dodano: 21.07.2017 12:10
heh, brzmisz jak desperata, nie ma szans.
Polecam kanał Based Zeus na YT i może jakoś z tego wyjdziesz.

0 0
Dodano: 21.07.2017 13:35
desperacją bym tego nie nazwał, po prostu chcę poznać dziewczynę, a forum na wyznajemy to jedno z miejsc poszukiwań
anita97 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 24.07.2017 17:24
Masz jeszcze czas żeby kogoś poznać
tortnawisience Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 2

2 0
Dodano: 05.08.2017 10:31
A ja dodam, ze to na pewno porzadny facet, a w tym co napisał nie ma nic złego! Ilu jest chłopaków ktorzy do tego wieku zeszmacili sie po stokroc, On nie ma nic takiego za soba, zaczyna z czysta karta. Wszystkiego dobrego kolegoo i daj znac co u Ciebie!

1 0
Dodano: 05.08.2017 11:15
A ja dodam, ze to na pewno porzadny facet, a w tym co napisał nie ma nic złego! Ilu jest chłopaków ktorzy do tego wieku zeszmacili sie po stokroc, On nie ma nic takiego za soba, zaczyna z czysta karta. Wszystkiego dobrego kolegoo i daj znac co u Ciebie! dziękuję za miłe słowa, a co u mnie, jak na razie bez zmian, może trochę pewności siebie nabrałem pisząc tu na forum
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 126 721