Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

"ile dałbym by zapomnieć cię?"

alixja__ Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 06.09.2016 22:46
cześć wam wszystkim.
od jakiegoś czasu jestem sama. problemem jest to, iż nadal kocham mojego byłego chłopaka.
"poznaliśmy" się w lutym/marcu 2015, a "zbliżyliśmy" się do siebie dopiero w październiku tego samego roku. byliśmy razem osiem miesięcy. zdarzały się często głupie sprzeczki i kłotnie o nic. mimo, ze chłopak był ode mnie dwa lata starszy, byłam jego pierwszą dziewczyną, a on był pierwszym, którego tak mocno pokochałam. on w rozmowie z moja przyjaciolka stwierdził, ze już mnie nie kocha. a ja nadal nie wiem co robic, bo z zewnątrz udaje silna i udaje, ze wcale mnie to nie obchodzi, a w srodku nadal go kocham i ciagle o nim mysle.to powoli mnie wykańcza, bo naprawdę nie mam na nic ochoty, a moje dni moglyby opierać sie tylko na spaniu, bo apetyt także stracilam. wiec.. wiecie może jak latwo zapomiec?
dodam tyle, ze nieważne ilu chlopakow poznam, w każdym widze tylko jego.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 198
Kciuki w dół: 29

1 0
Dodano: 06.09.2016 23:06
Czas. Tylko czas. Czas robi swoje i leczy rany.
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 07.09.2016 10:24
Czas oraz jakieś zajęcie, hobby, sport bardzo dobrze rozładowuje emocje i przyspiesza zapomnienie :P. , nic innego Ci nie pomoże, tylko coś co lubisz robić, coś podczas czego tracisz rachubę czasu :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
alixja__ Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 07.09.2016 21:22
Czas oraz jakieś zajęcie, hobby, sport bardzo dobrze rozładowuje emocje i przyspiesza zapomnienie :P. , nic innego Ci nie pomoże, tylko coś co lubisz robić, coś podczas czego tracisz rachubę czasu :P

probuje, ale niestety nie pomaga.. problemem jest także to, iż często widujemy sie w szkole.
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 07.09.2016 21:31
probuje, ale niestety nie pomaga.. problemem jest także to, iż często widujemy sie w szkole.
No to staraj się go unikać, jak możesz :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
alixja__ Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 08.09.2016 21:05
No to staraj się go unikać, jak możesz :P

to bardzo smiesza sytuacja, bo wygląda jakbym wcale tego nie chciała, ale on po prostu przychodzi do naszego stolika i "podlizuje" sie moim przyjaciołom:)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 558